Дочірня студія BMW розробить вигляд зарядок Ionity

Дочерняя студия BMW разработает облик зарядок Ionity

Штаб-квартира Ionity розміщена в Мюнхені. Можливо, це стало одним із факторів вибору дизайн-партнера спільного підприємства.

Майбутня перша пан’європейська мережа швидких зарядних станцій Ionity — це спільний проект компаній BMW Group, Daimler, Ford Motor і Volkswagen Group. І ось тепер оголошено: баварцям, а точніше, дочірньої креативної студії BMW Designworks, доручено розробити дизайн цих перспективних електричних заправок. Вони повинні володіти «впізнаваним, привітним, гостинним і передовим виглядом».

Дочерняя студия BMW разработает облик зарядок Ionity

Судячи з ескізів, точки «заправки» і правда будуть цікавими (хоча до фіналу проект може змінитися). У Designworks подумали, як над станціями в цілому, так і над зарядними колонами, їх красою і зручністю. В техзавдання входить опрацювання цифрового інтерфейсу для клієнтів.

Згідно з задумом партнерів, в мережі будуть використовуватися роз’єми стандарту CCS (Combined Charging System), які сумісні з більшістю наявних і майбутніх електрокарів. У всякому разі брендів, що входять в цей союз. Та й інші марки все частіше звертаються до цього стандарту, у тому числі потроху їм починають займатися японські виробники, раніше інтенсивно просували конкуруючий формат CHAdeMO.

Дочерняя студия BMW разработает облик зарядок Ionity

Нагадаємо, що до кінця 2020 року фірма Ionity має намір побудувати на основних магістралях Європи 400 «швидких» зарядних станцій, щоб полегшити власникам електрокарів далекі подорожі.

Потужність зарядки буде досягати 350 кВт, яких достатньо, щоб заправити якийсь чималий сучасний акумулятор на 80% хвилин так за 15-30 (точне значення залежить від моделі електрокара). Між станціями Ionity буде приблизно за 120 км, а таку відстань вже не викликає труднощів у батарейних моделей останніх років, тим більше, що готуються до виходу. З 11 по 15 червня проект зарядних колонок Ionity буде представлений на великому міжнародному шоу інновацій та цифрових технологій CEBIT у Ганновері.