Деталі M Performance допоможуть полегшити BMW M2 Competition

Детали M Performance помогут облегчить BMW M2 Competition

Любителям їздовий статистики призначений M Performance Drive Analyser. Це комплекс, що працює за допомогою OBD-сканера, смартфона (зв’язок через Bluetooth) та встановленого на ньому програми. Також німці пропонують фірмові кріплення для екшн-камер.

З двухдверкою BMW M2 важко ужится на дорогах загального користування, але на гоночному треку німецьке купе веде себе чудово, в чому ми самі переконалися. А з недавніх пір замість звичайної «ем-другий» з’явилася модель M2 Competition, яка на закритих трасах повинна блищати ще яскравіше. Двигун від BMW M4, підвищена жорсткість кузова, перенастроенные рульове управління і шасі не дадуть в тому засумніватися. А якщо і цього мало, ласкаво просимо в фірмовий каталог запчастин і аксесуарів. Там тепер є деталі M Performance для BMW M2 Competition. У списку чимало корисних речей.

Детали M Performance помогут облегчить BMW M2 Competition

Фотографій салону поки немає, але внутрішнє оздоблення теж можна змінити деталями M Performance. Приміром, є пара варіантів спортивних рулів (один з них ― з вбудованим дисплеєм), а також розширена обробка штучною замшею і вуглеволокном.

Споряджена маса купе досягає 1550 кг, але цей показник можна зменшити. Досить замовити вуглепластикові капот, дах і кришку багажника, які заощадять дев’ять, п’ять і шість кілограмів відповідно. Також з композитного матеріалу зроблені опціональні окантовка решітки радіатора, прорізи в передніх крилах, спліттер, розширювачі порогів і дифузор, корпуси бічних дзеркал, спойлер і стаціонарне антикрило. На полегшення працюють і ковані 19-дюймові колеса (кожне легше базового на 3,2 кг) та інша випускна система (мінус вісім кілограмів).

Детали M Performance помогут облегчить BMW M2 Competition

Випускна система M Performance хизується 93-міліметровими патрубками з зовнішньою обробкою з вуглепластика. Навіть у режимі руху Efficient звук, як обіцяють, спортивний, а в «Спорт» та «Спорт+» саундтрек стає безкомпромісним.

Також клієнт може замовити регульовану гвинтову підвіску (швидше за все, фірми KW) з зменшеним на 20 мм кліренсом і амортизаторами з незалежною настройкою рівня стиснення і відбою (12 і 16 положень відповідно). І, звичайно, не обійшлося справу без доопрацювань гальмівної системи. Механізми M Performance ― це алюмінієві моноблочні супорти з шістьма поршнями спереду і чотирма ззаду. Діаметр вентильованих перфорованих дисків збільшено до 400 і 380 мм в залежності від осі. Колодки з підвищеною стійкістю до перегріву запозичені з автоспорту.