Бренд Lagonda випустить электрокроссовер в 2021 році

Бренд Lagonda выпустит электрокроссовер в 2021 году

Головний дизайнер Марек Райхман в бесіді з виданням Autocar сказав, що Rolls-Royce і Bentley в порівнянні з очікуваною моделлю — «це Давня Греція сьогодні». Мовляв, круто, але старо. А кросовер Лагонды «повинен відображати нову реальність і вказувати шлях до майбутнього».

Концепт Lagonda Vision представив, як кажуть в Астоне, неймовірно сміливий дизайнерський мову. Ця філософія буде еволюціонувати в серійних моделях Лагонды. Першою з них через три роки стане «радикальний, ультрастильний, надзвичайно розкішний» кросовер, який використовує «технології найближчого майбутнього». Машина отримає повний привід і просунутий автопілот, який розробляє неназвана компанія з Кремнієвої долини.

Бренд Lagonda выпустит электрокроссовер в 2021 году

Масштабна модель паркетника красувалася перед публікою на автошоу в Женеві. Свіжий тизер (під заголовком) підтверджує вірність обраної ідеї. У тому ж стилі будуть оформлені седан і купе.

Британці поки не розкривають ніяких технічних деталей. Раніше шеф Астона Енді Палмер зізнавався: моделі Aston Martin Varekai (прем’єра в 2019 році) і Lagonda SUV вирішено побудувати на одній платформі, а твердотільні акумулятори в днище електромобіля повинні забезпечити запас ходу в 640 км. Зауважимо, що той же Палмер восени 2017-го заперечував факт появи у Лагонды кросовера.