В седанах Mitsubishi Lancer будуть замінені подушки

В седанах Mitsubishi Lancer будут заменены подушки

На ремонт запрошені Лансери десятого покоління, які не пройшли фейсліфтінг і рестайлінг. А останнім експериментом з моделлю вважається проект Grand Lancer, запущений у 2017-му на Тайвані.

Сервісні заходи, пов’язані з вибухаючими подушками безпеки фірми Takata, триватимуть як мінімум до кінця 2019 року. Загинули 22 людини, більше 180 отримали поранення, а мільйони автомобілів, як і раніше обладнані дефектними ейрбег. У Росії сьогодні відкликані старі седани Mitsubishi Lancer, продані з липня 2009-го по лютий 2010 року. У «некоректному спрацьовуванні подушки водія» підозрюються 4780 машин.

В седанах Mitsubishi Lancer будут заменены подушки

Як би Лансерам не довелося лагодитися двічі. Моделі Pajero i-MiEV теж відгукувалися з-за водійського эйрбэга Такаты, але потім були змушені повернутися до дилерам, щоб змінити подушку переднього пасажира.

На Лансерах буде безкоштовно замінена злощасна подушка. Перелік VIN-кодів, як зазвичай, викладений на сайті Росстандарту. Наостанок зауважимо, що в ряді країн, наприклад в Австралії, представництва Mitsubishi йдуть на безпрецедентні кроки для інформування про Такате. Вони викуповують у національних газетах цілі смуги і від імені гендиректорів буквально благають апатичних або байдужих автовласників приїхати на ремонт. Паралельно реклама розміщується в соціальних мережах. Доходить до того, що одному і тому ж клієнту направляється до шести листів з проханням пройти процедуру.