Шоу-кар Zotye i-across представив новий логотип бренду

Шоу-кар Zotye i-across представил новый логотип бренда

У назві машинки i розшифровується як intelligence і позначає штучний інтелект, а слово across натякає на пристрасть автомобіліста до подорожей.

Головною подією минулого року для компанії Zotye Auto стало початок співпраці з Фордом. Оскільки раніше у фірми іноземного партнера не було, Zotye оцінила угоду як прорив і вирішила реформуватися. Для просування вперед вироблена стратегія п’яти», що включає нові ідеї, технології, платформи, маркетинг і продукти. Символом оновлення також став перероблений логотип, який на автошоу в Пекіні показав концепт Zotye i-across.

Шоу-кар Zotye i-across представил новый логотип бренда

Старий знак (ліворуч) китайці придумали самі. Автор нового, який в порівнянні здається сплющеним, поки невідомий. Тепер якщо зробити рамку навколо Z круглою, вийде Opel.

Шоу-кар Zotye i-across представил новый логотип бренда

Масивні вихлопні патрубки викликають дисонанс, тому що закрита фальшрадіаторная решітка характерна для електромобілів. Схоже, творці самі не визначилися, чим харчується Zotye i-across.

За маркою Zotye закріпилася репутація плагіатора, і китайців це до останнього моменту не напружувало. Навіть у продуктах нового бренду Traum виявляються крадені ідеї. Але, наприклад, кросовер T500 вийшов цілком самобутнім, так і шоу-кар не так сильно скидається на Jaguar E-Pace, як міг би. Світлотехніка незвичайна знову ж таки.