Седан Volkswagen Lavida Plus уважив попередника

Седан Volkswagen Lavida Plus уважил предшественника

Оскільки Lavida Plus базується вже на платформі MQB, розміри відчутно зросли. Довжина — 4670 мм (+65), ширина — 1806 (+41), висота — 1474 (+14), колісна база — 2688 мм (+78). «Просто Лавида» може бути універсалом Gran Lavida, в тому числі піднесеним. Виживуть вони — питання.

Четырехдверка Lavida випускається в Китаї спільним підприємством Shanghai Volkswagen з 2008 року і є бестселером: 2017 р. — продана 461 061 машина, 2016-й — реалізовано 478 669 автомобілів. Нехай седан, побудований на «візку» PQ34, за два покоління й застарів, знімати його з конвеєра нерозумно. Тому модернізована Lavida отримала до назви приставку Plus і буде пропонуватися паралельно з тезкою. Той теж страждає роздвоєнням особистості. Покупцям доступні рестайлінговий варіант (2015 р.) і первозданний Classic.

Седан Volkswagen Lavida Plus уважил предшественника

На кого схожий новачок, можна перераховувати довго. У китайців VW-седанів просто тьма. Наприклад, одночасно продаються Jetta, Bora, Sagitar, будучи по суті однією моделлю. Зауважимо, що шильдик на кормі позбавлений слова Plus. Німці заощадили, адже в кінці кінців залишиться тільки ця Lavida.

Седан Volkswagen Lavida Plus уважил предшественника

Зросли габарити обіцяють більший простір в консервативному до позіхання салоні. Пара дефлекторів обдування помінялася місцями з центральним дисплеєм, який так само гнітюче малий (сім дюймів). Зате медіацентр підтримує Apple CarPlay, Baidu CarLife і MirrorLink.

Дизелів у Лавиды не було і немає. У моторній гамі збереглася 150-сильна «турбочетвірка» 1.4, на місце «атмосферника» 1.6 прийшов новий півторалітровий агрегат, який видає 116 сил. Рівно таку ж потужність розвиває двигун 1.2. Коробки передач — п’яти – і шестиступінчаста «механіка», а також семідіапазонний «робот» DSG. Седан Lavida Plus відсвяткує прем’єру 25 квітня на автошоу в Пекіні. Продажі стартують в липні. Попередник протримається на конвеєрі ще мінімум два роки.