Седан Geely Emgrand GT стане гібридним в Китаї

Седан Geely Emgrand GT станет гибридным в Китае

Зовні електрифікована четырехдверка повторює звичайний седан. Головна відмінність — зарядний порт над передньої колісної арки. Також видно шильдик на бічному молдинге.

Дев’ятого квітня в Китаї відбудеться прем’єра гібридного седана Geely Borui (у Росії ця модель відома під ім’ям Emgrand GT). Офіційних даних практично немає, тому доведеться довіритися чуток. Ніби двоякодвижимый Borui GE отримав від кросовера Volvo XC40 трициліндровий бензиновий двигун T3 об’ємом 1,5 л. Йому допомагають електромотор і семідіапазонний «робот» з двома зчепленнями.

Седан Geely Emgrand GT станет гибридным в Китае

Гігантський дисплей діагоналлю 12,3 дюйма повністю змінив атмосферу салону. Йому вторять підсвічені зсередини панелі, поряд з екраном і на дверях).

Також седану дісталися елементи модульної архітектури CMA. Про потужності гібрида поки можна тільки гадати (мотор T3 у шведів видає 156 к. с., 265 Н•м). Кажуть, витрата палива в змішаному циклі не перевищує 1,5 л/100 км. Продажі в КНР стартують в липні або серпні. Інформації про вихід версії GE на інші ринки немає.