Позашляховик УАЗ Патріот отримав версію для експедицій

Внедорожник УАЗ Патриот получил версию для экспедиций

Помаранчевий і яскраво-зелений вважаються новими ексклюзивними для експедиційної версії квітами. На водійських дверей розміщений шестикутний шильдик з написом Patriot на тлі гір.

Ульяновський завод продовжує сертифікувати для позашляховика УАЗ Патріот додаткове позашляхове обладнання. За минулий рік список поповнився захистом рульових тяг і лебідкою «Спрут 9000 Спорт». Тепер в арсенал увійшли блокування заднього диференціала, зубасті шини BFGoodrich All-Terrain, багажник на даху, сходи на задній двері і фаркоп.

Внедорожник УАЗ Патриот получил версию для экспедиций

У список стандартного оснащення входять кондиціонер, додатковий обігрівач салону, медіацентр з семидюймовим сенсорним дисплеєм і штатним навігатором.

Внедорожник УАЗ Патриот получил версию для экспедиций

Тим часом позашляховик Lada 4×4 став доступний для замовлення у камуфляжній розфарбування: на чорний кузов наноситься плямистий візерунок з двох відтінків зеленого. Опція коштує 29 000 рублів.

Експедиційний УАЗ Патріот оцінений в 1 039 990 рублів. Це найдорожче виконання на сьогоднішній день, якщо не брати в розрахунок опції. Така плата за сертифікацію аксесуарів і їх встановлення на заводі в процесі виробництва. Прийом попередніх замовлень відкритий. «Живі» машини з’являться у дилерів в кінці травня.