Пікап Volkswagen Amarok отримав форсований дизель V6

Пикап Volkswagen Amarok получил форсированный дизель V6

Новий топовий дизель буде доступний європейцям в комплектації Highline і Aventura.

Модель Volkswagen Amarok при оновленні 2016 року обзавелася турбодизелем V6 3.0 TDI c віддачею 224 к. с. і 550 Н•м. Тепер же компанія заявила про апгрейд цього мотора. Нове значення номінальної потужності — 258 к. с., а крутний момент був збільшений до 580 Н•м (100% доступні в діапазоні від 1400 до 3000 об/хв). Збереглася і функція overboost (короткочасного підвищення віддачі, наприклад на обгонах). Але якщо раніше вона збільшувала потужність «шістки» до 245 л. с., то тепер до — 272 л. с.

Пикап Volkswagen Amarok получил форсированный дизель V6

Як і раніше, старший дизель в лінійці Амарока за замовчуванням поєднаний з восьмидиапазонным «автоматом» і повним приводом.

Пикап Volkswagen Amarok получил форсированный дизель V6

У комплектації Aventura всередині пікапа будуть титаново-чорні стелю і стійки, плюс такого ж відтінку наппа на кріслах. І вперше для Амарока тільки в такій версії пікапу доступний новий колір кузова Green Peacock.

Причина форсування мотора, серед іншого, очевидно укладена в змаганні з Мерседесом X-класу. Не далі як у минулому лютому у нього з’явилася версія X 350 d 4Matic з турбодизелем V6 3.0, що розвиває 258 л. с. і 550 Н•м. Фольксвагену потрібно було представити конкурента з параметрами хоча б не гірше. В Європі замовлення на 258-сильний Amarok (від 43 180 євро) вже приймаються, а поставки клієнтам почнуться в червні. На жаль, в російському представництві компанії Драйву пояснили, що у нас в найближчому часі даного варіанту Амарока не очікується: тут топовим залишиться V6 3.0 на 224 сили.