Паркетник Sol E20X висвітлив народження нової марки

Паркетник Sol E20X осветил рождение новой марки

Довжина, ширина, висота моделі — 4135, 1750, 1560 при колісній базі 2490 мм

У Пекіні відбувся дебют електричного кросовера Sol E20X від СП JAC-Volkswagen. Як ми вже говорили, нова модель являє собою перелицьований електрокар JAC iEV7S (у них навіть всі розміри абсолютно однакові) і буде випускатися під тільки що створеним брендом Sol («сонце»).

Паркетник Sol E20X осветил рождение новой марки

В активі моделі світлодіодна оптика, система кругового огляду та шини марки Giti розмірністю 205/50 R17 на легкосплавних дисках.

Паркетник Sol E20X осветил рождение новой марки

Салон E20X досить близький до інтер’єру iEV7S, але виглядає виграшніше за рахунок власних дефлекторів вентиляції і дверних ручок, селектора режимів руху на тунелі та іншого підбору фактур і кольорів матеріалів.

У рух E20X призводить електромотор на 116 л. с. і 270 Н•м. чи не єдина відмінність у паспортних числах: у iEV7S вказані 280 км пробігу в циклі NEDC, а у E20X «більш 300 км». Хоча, по ідеї, акумулятор (39 кВт•год) тут не змінювався. Але, може бути, трохи інакше налаштована робота агрегатів, інший підбір шин. У Китаї кросовер iEV7S варто, в перекладі на рублі, трохи дорожче одного мільйона (з урахуванням субсидій). Його клон під новоспеченої маркою Sol повинен бути оцінений приблизно також.

Паркетник Sol E20X осветил рождение новой марки

За інформацією видання Cleantechnica.com, суббренд Sol поповнить свою гаму сіті-каром на основі моделі JAC iEV7E і седаном, швидше за все, на базі нового електрокара JAC iEVA50 (на фото). Останній, за запевненням JAC, здатний пройти 400-500 км на одній зарядці в залежності від їздового циклу.

Продукція марки Sol позиціонується як бюджетна, а взагалі, концерн Volkswagen з рядом місцевих партнерів має намір завалити найбільший ринок електрокарами самих різних підконтрольних йому брендів. Голова правління групи Volkswagen Герберт Дисс заявив: «До 2021 року ми будемо випускати локально в Китаї батарейні моделі як мінімум на шести заводах».