Паркетник Renault Captur S-Edition отримав потужний двигун

Паркетник Renault Captur S-Edition получил мощный двигатель

Нова версія може бути забарвлений в ексклюзивний колір Iron Blue, який сполучається з дахом кольору Etoile Black або Platine Grey. Образ доповнений 17-дюймовими колісними дисками оригінального дизайну і накладками на бамперах і дверях кольору Gun Metal Grey.

Європейський субкомпактний кросовер Renault Captur кардинально не міняв начинку за п’ять років життя на конвеєрі, хоча пережив рестайлінг в минулому році. Але в кінці березня 2018-го компанія оголосила про вихід лімітованого видання S-Edition. Буква S вказує на спорт, хоча відмінності серії в основному зводяться до прикрас і обладнання. Зате тільки для S-Edition доступний бензиновий мотор Energy TCe 150, досі на Каптюре не зустрічався.

Паркетник Renault Captur S-Edition получил мощный двигатель

Салон видання S-Edition прикрашає алькантара з синьою прострочуванням. Такі ж нитки на шкіряних рульовому колесі, рукоятках коробки передач і гальма стоянки.

Паркетник Renault Captur S-Edition получил мощный двигатель

В оснащення версії входять мультимедійна система R-Link Evolution з навігацією TomTom і європейськими картами, інтерфейсами Android Auto, Bluetooth і USB, асистент Easy Park і датчики паркування «по колу», моніторинг сліпих зон дзеркал, накладки на пороги і килимки S-Edition.

Новий для моделі Captur двигун — як ясно з індексу, 150-сильний — є найпотужнішим в гамі. Така версія вже доступна до замовлення у Франції за ціною 24 600 євро з «механікою» або 26 200 євро з «роботом» EDC. Однак Captur S-Edition можна буде замовити і з менш продуктивними агрегатами: Energy TCe 120 (23 300 з «механікою» і 24 900 з «роботом») і дизелем Energy dCi 110 (26 100 з «механікою»). Також можна вибрати з восьми поєднань основного кольору кузова і верху, а за доплату встановити аудіосистему Bose і скляний дах. Нагадаємо принагідно, що в Росії кросовер Captur не продається, а є модель зі схожим ім’ям Kaptur. Незважаючи на деяку зовнішню схожість, вона відрізняється і по платформі, і за розмірами (наш Kaptur відчутно більший), і по набору агрегатів.