Паркетник Haval F5 остаточно заплутав у найменуваннях

Паркетник Haval F5 окончательно запутал в наименованиях

Довжина среднеразмерника — 4470 мм, ширина — 1857, висота — 1638, а колісна база така ж, як у старшої моделі Haval H6, — 2680 мм

Лінійка марки Haval складається тільки з кросоверів. Назва кожного з них включає літеру H і цифру, наприклад, Haval H9. Є тільки одне виключення з правила — Haval M6. Проте на підході друге — по імені F5. В його походженні сам чорт ногу зломить, оскільки тут перемішані моделі, бренди і кольори логотипів. До того ж офіційна інформація з’явиться лише завтра, після прем’єри машини в Пекіні.

Паркетник Haval F5 окончательно запутал в наименованиях

Новачок отримає два бензинових турбомотора: 1.5 (169 к. с.) в парі з «механікою» і 2.0 (197 к. с.) з семиступінчастим «роботом». Повного приводу не очікується.

Згідно з припущенням китайських ЗМІ, Haval F5 являє собою «червону» модель H4 в модифікації то H4S, то H4C. Схоже, F-серія вводиться для позначення субверсий начебто H2S, але це не точно! Якщо ж Haval F5 отримає синій лейбл, довжина паркетника зросте, а сам він буде виглядати молодежнее. Стривайте, ще не все: «еф-п’ятий» може розглядатися як доступний варіант кросовера VV5S від бренду Wey або як клон прийдешньої моделі VV6… загалом, концерн Great Wall, якому належать Haval, Wey і, до речі, Ora, буде випускати набагато більше одноманітних автомобілів.