Паркетник Citroen C3 Aircross трансформувався для Китаю

Паркетник Citroen C3 Aircross трансформировался для Китая

На заводі DPCA (Dongfeng Peugeot Citroen Automobile) вміють «розтягувати» глобальні моделі. Загальна довжина збільшилася на 121 мм (до 4275), а колісна база додала 61 мм (тепер 2465).

Кросовер Citroen C4 Aircross вже розпрощався весь світ, але в Піднебесній машина з такою назвою лише готується до прем’єри в Пекіні 25 квітня. Звичайно, це Citroen C3 Aircross. Його подовжили і перейменували, тому що він повинен зайняти нішу між моделями C3-XR і C5 Aircross. У такому положенні індекс з «трійкою» вніс би непотрібну сум’яття, а «четвірка» припала в самий раз. Цифрами і міліметрами список відмінностей не вичерпується.

Паркетник Citroen C3 Aircross трансформировался для Китая

Порівнюємо. Китайський варіант (ліворуч) хизується накладками Airbump на боках і двустволкой вихлопних патрубків. Червоної графіки на задніх вікнах він позбавлений, антени на даху чомусь теж.

По частині силових агрегатів Citroen C4 Aircross виділятися начебто не буде. Паркетника пророкують трициліндровий бензиновий мотор PureTech 1.2, який в Європі видає 82, 110 і 130 л. с., п’ятиступінчасту «механіку» і шестидіапазонний «автомат». Дизель 1.6, який доступний в Росії, китайцям не світить. Вони чекають від Сітроена в першу чергу ексклюзивних і спеціальних функцій.