Оновлений Infiniti QX80 вийде на наш ринок в травні

Обновлённый Infiniti QX80 выйдет на наш рынок в мае

Дилери вже почали прийом попередніх замовлень. Якщо ви готові зробити такий, не знаючи ціни, дерзайте. Між тим дорестайлінговий Infiniti QX80, раніше коштував близько п’яти мільйонів рублів, зараз можна взяти за 3 950 000. Причому від кількості місць (сім або вісім) ціна не залежить.

Флагманський позашляховик Infiniti QX80 в кінці минулого року зазнав рестайлінг. Виглядати рамник став набагато сучасніше, але технічна начинка залишилася колишньою. Через місяць зібрані в Японії машини доберуться до Росії. Ціни будуть відомі перед стартом продажів. Сьогодні представництво оголосило, що QX80 з повним приводом, бензиновою «вісімкою» 5.6 (405 к. с., 560 Н•м) і семиступінчастим «автоматом» нам запропонують у двох версіях: Luxe і Luxe ProActive.

Обновлённый Infiniti QX80 выйдет на наш рынок в мае

Розкішне оформлення інтер’єру від комплектації не залежить. У будь-якому випадку дерево і шкіра будуть натуральними. Хіба що «в базі» внутрішньосалонове дзеркало не перетворюється в відеомонітор, а замість аудіосистеми Bose з 15 динаміками варто «музика» попроще.

Стандартним оснащенням щедрості не займати. А виконання Luxe ProActive, як натякає назва, відрізняється розширеним спектром систем активної і пасивної безпеки Nissan Safety Shield, спираються на дані з п’яти камер і трьох радарів. Це інтелектуальний круїз-контроль, автоматичне гальмування, моніторинг рядності руху і мертвих зон, попередження про можливі зіткненнях. За 2017 рік Infiniti QX80 знайшов у нас 485 покупців. Щоб потрапити в п’ятірку кращих, результат необхідно як мінімум подвоїти.