Оголошено масовий відгук кросоверів Mitsubishi Outlander

Объявлен массовый отзыв кроссоверов Mitsubishi Outlander

Паркетник другого покоління, про який зараз йде мова, у нас називався Outlander XL. Піднімати з архівів історію його хвороби сенсу немає. А «третій» Аут запрошувався на ремонт березні.

Попадання вологи в простір між капотом і лобовим склом може викликати корозію шарнірів. У результаті мотор і механізм склоочисників перестають працювати в самий невідповідний момент, позбавляючи водія оглядовості і провокуючи аварійну ситуацію. З цієї причини на сервіс повинні заїхати кросовери Mitsubishi Outlander, продані з лютого 2007 року по червень 2012-го. Значна кількість машин — 86 620 штук.

Объявлен массовый отзыв кроссоверов Mitsubishi Outlander

Аналогічний дефект механізму двірників восени минулого року обернувся ремонтом 89 406 паркетників Mitsubishi ASX. Господарі «ей-ес-іксів» і Аутів зазвичай вирішують проблему за рахунок дешевих вазовских аналогів.

Помітимо, що в Північній Америці та ж несправність «покликала» до дилерів 158 600 Аутлендеров. Перелік VIN-кодів постраждалих у нас кросоверів викладений на сайті Росстандарту. На жаль, федеральне агентство сьогодні ввів громадськість в оману. Спочатку причиною відкликання було оголошено «некоректне спрацьовування подушки безпеки водія». Цю невірну інформацію поширили ЗМІ, включаючи нас і службу Reuters. Приносимо свої вибачення читачам.