Новий седан Lexus ES дебютує на Пекінському автосалоні

Новый седан Lexus ES дебютирует на Пекинском автосалоне

Передньопривідний Lexus ES дебютує в квітні 2018-го, а в продаж на основних ринках, швидше за все, надійде в кінці року. Ціни не були оголошені, а за нинішній у США просять $38 950. До речі, Lincoln MKZ коштує від $35 605, а Kia Cadenza ― $32 290.

Світова прем’єра моделі Lexus ES сьомого покоління відбудеться не в Сполучених Штатах, як багато хто очікував, а на мотор-шоу в Пекіні. Це раніше для бізнес-седана головним ринком були США, але тепер в Китаї ES купують більше. Так сталося в 2017 році і продовжилося в 2018-м. Якщо в минулому січні в Штатах реалізували 2640 машин, то в Піднебесній ― аж 5764! Однак Lexus, як і раніше, не планує збирати свої автомобілі в Китаї ― тільки в Японії (виключно на експорт) і США. Як і раніше, поставки машин налагодять в країни Північної і Південної Америки, Східної Європи, Африки, Близького Сходу, Азії, Океанії.

Новый седан Lexus ES дебютирует на Пекинском автосалоне

Прийдешній ES стане довшою і ширшою, але нижче. Колісна база додасть близько 50 мм, як у Camry. У базовій комплектації ― автоматичне гальмування з функцією розпізнавання пішоходів, адаптивний круїз-контроль, системи моніторингу сліпих зон, розмітки і трафіку ззаду, а також утримання в смузі.

Слідом за Camry седан Lexus ES переїде на модульну платформу TNGA, головна фішка якої — в зниженому центрі тяжкості. Підвіска ― стійки McPherson спереду і двухричажка ззаду (замість того ж Макферсон). У конструкції кузова застосовується більшу кількість високоміцних сталей для більшої жорсткості. За неофіційними даними, двигунів у Лексуса буде чотири. Це атмосферні «четвірки» 2.0 і 2.5, видають на соплатформенной Camry 169 205 л. с. відповідно, агрегат V6 3.5 (305 к. с.) і бензоэлектрическая силова установка (211 к. с.). В залежності від версії ES буде комплектуватися варіатором або «автоматом» з шістьма або вісьмома ступенями.