Модель Volvo XC40 отримала гібридну установку

Модель Volvo XC40 получила гибридную установку

Заряджає гібрид Volvo XC40 T5 Twin Engine, імовірно, виявиться найдорожчою модифікацією в сімействі. Зараз це звання належить 247-сильної версії T5 AWD, яка в Німеччині коштує 44 850 євро, а в Росії ― 2 720 000 рублів.

Робота інженерів компанії Volvo, що належить концерну Geely, завершена. Підсумок ― гібридна силова установка, що складається з півторалітрового трициліндрового бензинового двигуна і електромотора. Нею оснастять автомобілі різних брендів від седанів і хетчбеків до кросоверів. У перспективі бензоелектричний агрегат отримають моделі бренду Lynk & Co, призначені для Європи. А поки гібридний привід відрядили седана Geely Borui GE і кросовера Volvo XC40. Обидва автомобіля дебютували на Пекінському автосалоні в кінці квітня 2018 року.

Модель Volvo XC40 получила гибридную установку

Продаж Volvo XC40 почалися в кінці 2017 року, і поки цифри продажів не вражають ― з грудня минулого по березень в Європі і США реалізували 2963 машини. Але шведи запевняють, що в портфелі компанії вже є 60 тисяч замовлень.

Модель Volvo XC40 получила гибридную установку

Інтер’єр гібридної машини відрізняється приладовою панеллю, новими вкладками в меню мультимедійної системи і списком їздових режимів (Individual і Off Road додалися Hybrid Power і Pure.

Коротко про китайської четырехдверке. Гібрид побудований на базі седана Geely Borui, який в Росії продається під ім’ям Emgrand GT. Сумарна віддача силової установки невідома, але бензиновий турбомоторчик видає 156 сил, а витрата палива гібрида в змішаному циклі не перевищує 1,5 л/100 км. На Volvo XC40 PHEV встановлюється точно така ж технічна начинка. Як повідомляє видання Autocar, «турботройка» 1.5 видає 180 л. с., а електромотор ― 79 сил. Загальна потужність тандему досягає 250 л. с. і 400 Н•м.

Модель Volvo XC40 получила гибридную установку

Гібридне 600-сильне купе Polestar 1 проходить дорожні випробування за полярним колом. Двухдверку вже можна замовити, внісши депозит 2500 євро, а перші клієнтські машини приїдуть до дилерів в середині 2018 року. Продаватися автомобіль буде в 18 країнах світу, включаючи Західну Європу, США, Канади та Китаю. Ціна ― 155 тисяч євро.

У продаж гібридний Volvo XC40 надійде в 2019 році. Клієнтам запропонують виключно передньопривідні автомобілі з семиступінчастим преселектівним «роботом». За замовчуванням також буде доступна система зміни режимів руху, серед яких є алгоритм Pure. Він передбачає рух на одній електротязі, але який запас ходу в цьому випадку, шведи поки не повідомляють. Зате вони зізнаються, що до 2019 року у кожної моделі Volvo буде хоча б одна електрифікована модифікація, а до 2025-го 50% продажу шведського автовиробника складуть електрокари.