Модель Toyota Sports 800 нагадала про коріння гоночних Тойот

Модель Toyota Sports 800 напомнила о корнях гоночных Тойот

Відреставрована машина одягнена в нинішню ліврею Toyota Gazoo Racing, і це чи не єдина поступка сучасності.

Придворне ательє, воно ж — гоночна «стайня», Toyota Gazoo Racing завершив реставрацію історичної тарги Toyota Sports 800, а точніше, її кільцевої версії. Причому відновлений був вельми примітний примірник: найстаріший зі збережених до наших днів гоночних автомобілів марки. Неофіційно модель була відома як Yota-Hachi (скорочення від Toyota і 8). Цивільний варіант був першим серійним спорткаром Тойоти.

Модель Toyota Sports 800 напомнила о корнях гоночных Тойот

Це був перший в Японії серійний автомобіль з кузовом, який поєднував сталь і ряд панелей з алюмінію (з «крилатого металу», зокрема, зроблена знімна дах). З 1965-го по 1969 роки Sports 800 був випущений тиражем понад 3100 штук.

При реставрації «восьмисотки» проводилися консультації з клубом власників таких машин. Тут використовувалися як збережені запчастини, так і заново виготовлені відсутні деталі.

У 1966 році Toyota вивела модель 800 на старт гонки на витривалість Сузука-500. Двухдверка була забезпечена 45-сильним двоциліндровим двигуном з повітряним охолодженням і робочим об’ємом всього 790 см3. Проти неї «з посмішкою» вийшли спорткари з агрегатами аж до двох літрів. Однак останньої сміялася Toyota, так як гонщики на Yota-Hachi зайняли перше і друге місця (це були Сихоми Хосо і Міцуо Тамура — до речі, Хосо через рік переміг у марафоні Фудзі-1000 на Тойоті 2000GT). Ключем до перемоги «восьмисотки» виявився низький вага (580 кг) і хороша аеродинаміка.

Модель Toyota Sports 800 напомнила о корнях гоночных Тойот

За обтічність тарги Sports 800 дякувати треба спеца по аеродинаміці Сьодзо Сато та інженера Тацуо Хасигаву, який під час Другої світової був конструктором літаків. Хасигава, до речі, розробив першу Короллу.

Член Асоціації автомобільних журналістів Японії Ясуо Кусакабе говорить, що був радий опинитися за кермом моделі Sports 800 через багато років. Автомобіль нагадав про те, як можна отримувати задоволення від водіння без особливої потужності. І це той фактор, який, мовляв, успадкували сучасні машини від Gazoo Racing. У ролику своїми враженнями діляться і інші журналісти. Загальний підсумок: весело і повчально.

Ще Тойоті допоміг низький витрата палива. Жоден із суперників Спортса 800 не міг завершити 500-кілометрову гонку в напруженому ритмі без дозаправки в боксах, а крихітне купе жодного разу не заїжджало на піт-стоп. Після гонки судді навіть запідозрили компанію в установці занадто великого бака, так що його перевірили. Цей момент викликав подив, оскільки після фінішу, як виявилося, там ще залишалося приблизно 30% бензину. Саме машину Тамуры вдалося розшукати в одному з гаражів і нині повернути до
життя силами майстрів відділення Gazoo Racing.