Модель Toyota Corolla перетворилася в заряджає гібрид

Модель Toyota Corolla превратилась в подзаряжаемый гибрид

Китайські Corolla і Levin є по суті однією і тією ж моделлю, а різні назви зумовлені різними виробниками. Якщо Короллу випускає спільне підприємство FAW-Toyota, то Левіна роблять на заводі GAC-Toyota.

Хетчбеки Toyota Auris і Corolla нових поколінь вже дебютували на автосалонах в Женеві і Нью-Йорку відповідно. Але в Китаї своя атмосфера. Там, як і раніше, возяться з моделлю минулого покоління. На Пекінському мотор-шоу представили седан Toyota Corolla та його брата-близнюка Levin у виконанні PHEV. Тобто із звичайних гібридів, якими ці автомобілі є з 2015 року, вийшли заряджаються. Такі модифікації відрізняються блакитними смужками спереду, шильдиками plug-in hybrid і роз’ємами для зарядки над задньою правою аркою.

Модель Toyota Corolla превратилась в подзаряжаемый гибрид

На повній зарядці седани Corolla і Levin зможуть проїхати на одній електротязі до 50 км. Всього японці продали в Піднебесній 350 тисяч гібридів, з яких 140 тисяч ― Королли і Левины.

Модель Toyota Corolla превратилась в подзаряжаемый гибрид

На Пекінському автосалоні також показали повністю електричний кросовер Toyota C-HR (він же Izoa, але виробництва СП FAW-Toyota замість GAC-Toyota). У продаж на ринку Китаю машина надійде в 2020 році, але в Європу поставки не плануються.

Правда, технічна начинка, яка у Королли і Левіна однакова, запозичена від Пріуса минулого покоління. Чотирициліндровий 98-сильний двигун 1.8, що працює по циклу Аткінсона, поєднується з 60-кіловатним електромотором. Сумарна віддача системи досягає 136 л. с. Тягова нікель-металлогидридная батарея і електромеханічний варіатор також входять до складу гібридної установки. Старт виробництва седанів Corolla PHEV і Levin PHEV в Китаї намічений на 2019 рік, і ці моделі стануть першими подзаряжаемыми гібридами, які виробляються за межами Японії.