Модель Hyundai Lafesta завлечет покупців яскравим виглядом

Модель Hyundai Lafesta завлечёт покупателей ярким обликом

За запевненням фірми, цей автомобіль розділив дизайнерський мову «чуттєва спортивність» з концептом Le Fil Rouge, показаним в березні в Женеві.

Спільне підприємство Beijing Hyundai Motor представила на автосалоні в Пекіні «стратегічну модель» Lafesta («фестиваль, свято» по-італійськи), створену спеціально для Китаю. Автомобіль позиціонується як порівняно доступний молодіжний спортивний седан і оснащений мотором 1.6 turbo GDi не названої потужності (вважаємо, тут можна розраховувати на 200 сил з хвостиком). В парі з ним працює семиступінчастий «робот» з двома зчепленнями. Більше технічних деталей фірма обіцяє розкрити ближче до запуску моделі на ринок, а поки розхвалює лише дизайн. По ідеї, перед нами нібито новий напрямок (хоча асоціацій з моделями Hyundai минулого предостатньо).

Модель Hyundai Lafesta завлечёт покупателей ярким обликом

«Китай швидко розвивається. Китайці стають більш впевненими у собі. Вони позитивні та креативні. Модель Lafesta допоможе нам відобразити цю мінливу тенденцію», — заявив Саймон Лоасби, директор студії Hyundai China Design.

Модель Hyundai Lafesta завлечёт покупателей ярким обликом

Точних розмірів автомобіля поки немає, а на око обтічна модель попадає кудись між i30 Fastback і Сонатою.

На виставці скла моделі були затоновані, однак на словах обіцяний простір, дизайн, орієнтований на водія, і високоякісні матеріали обробки. Також Лафесту забезпечать «передовими системами допомоги при водінні». У продажу Hyundai Lafesta з’явиться в четвертому кварталі. Вона допоможе у розвитку бренду в Китаї, яке йде під слоганом Quality Hyundai, Smart Future. У цій програмі велика увага приділяється «машин нової енергії», так що поряд з обговорюваної новинкою в Пекіні компанія показала водневий кросовер Nexo. Також публіку заманює паркетник Hyundai Encino (під такою назвою на китайський ринок вийшов кросовер Kona).