Модель Acura TLX A-Spec стала доступна з молодшим мотором

Модель Acura TLX A-Spec стала доступна с младшим мотором

Спереду версію A-Spec можна відрізнити від вихідної моделі з матово-чорною решіткою радіатора, обрамленої темним хромом замість блискучого, іншим воздухозаборникам в бампері з круглими протитуманками («в базі» вони прямокутні) і темним корпусам світлодіодних фар. Окантування вікон чорна замість хромованою.

Седан Acura TLX пережив оновлення нещодавно, в 2017-му, тому змін на 2019 модельний рік виробник припас дещо. Головне: спортпакет A-Spec, раніше доступний на TLX тільки в поєднанні зі старшим двигуном (V6 3.5, 294 к. с., 362 Н•м), тепер можна отримати і в комбінації з молодшим агрегатом, тобто з «четвіркою» 2.4 (209 к. с., 247 Н•м). Але, як і у випадку з кросовером Acura MDX, версія TLX 2.4 A-Spec відрізняється від простого седана тільки по дизайну зовні і всередині, тоді як модель V6 3.5 A-Spec, у разі замовлення опціонального повного приводу SH-AWD, передбачає ще й втручання в рульове управління і підвіску (докладніше нижче).

Модель Acura TLX A-Spec стала доступна с младшим мотором

Відмінності A-Spec ззаду: глянцево-чорний замість спойлера в колір кузова, тоновані ліхтарі, змінений декор дифузора і великі круглі вихлопні патрубки замість трапецієподібних. Ще ззаду є шильдик A-Spec (такий же — на передніх крилах).

Як і раніше, всі Акури TLX з мотором 2.4 — передньопривідні. Двигун тут поєднується з восьмиступінчастим «роботом» з двома зчепленнями. Всі Акури TLX з агрегатом V6 оснащені девятиступенчатым «автоматом» і можуть бути як з переднім, так і з повним приводом на вибір. Всі седани з переднім приводом (і з «четвіркою», і з V6) мають полноуправляемым шасі (Acura Precision All-Wheel Steer, P-AWS). Повний привід на цей приємний бонус може відповісти векторизацией тяги.

Модель Acura TLX A-Spec стала доступна с младшим мотором

У салоні з’явилися рульове колесо A-Spec, чорні стійки і стелю, матовий алюмінієвий декор, крісла з бічною підтримкою покращеної і контрастною прострочуванням.

Версії TLX V6 SH-AWD A-Spec відрізняються від звичайних, крім декору, більш жорсткими пружинами підвіски. Крім того, у них потовщений задній стабілізатор поперечної стійкості і загострений кермо. Але тут є хитрість. Просто на TLX V6 SH-AWD передавальне відношення рульового механізму більше, ніж у моноприводної побратима (16,1:1 проти 14,6:1), а з A-Spec зроблений невеликий крок назад (15,1:1). На TLX 2.4 цей параметр завжди 15,0:1. Діаметр стабілізатора ззаду на седані V6 з переднім приводом дорівнює 25,4 мм, на V6 SH-AWD він менше (24,7 мм), а на V6 SH-AWD A-Spec він просто повернений назад до значення 25,4.

Модель Acura TLX A-Spec стала доступна с младшим мотором

Червоні акценти в приборку і червона навколишнє підсвічування доповнюють антураж, як і накладки на пороги з назвою пакету.

Крім того, компанія внесла крихітні коригування в машину 2019 модельного року: скажімо, замість кольору кузова Bellanova White Peal впроваджено новий Platinum White Pearl, а на седанах V6 з пакетами Technology і Advance з’явилися нові 19-дюймові колісні диски. Ціни на Акуру TLX в США залишилися практично тими ж, що і були. Найпростіша варіація (2.4) коштує $33 000 (1,9 млн рублів). За нове виконання TLX 2.4 A-Spec компанія просить $39 400, простий седан TLX V6 оцінений в $36 200, повнопривідний TLX V6 SH-AWD в $38 200, а TLX V6 SH-AWD A-Spec — $44 800.