Марка COS дебютувала на автошоу з кросовером та концептом

Марка COS дебютировала на автошоу с кроссовером и концептом

Довжина, ширина, висота кросовера рівні 4830, 1868, 1750 мм, колісна база — 2800. Посадкова формула 2+3+2 (пізніше в гаму додасться п’ятимісний варіант).

Зовнішній вид семимісного кросовера COS 1 (COS — новий дочірній бренд Чангана) був розкритий ще перед прем’єрою автомобіля на автошоу в Пекіні. А зараз приспіли деталі і знімки інтер’єру. У рух машину приводить турбомотор 1.5 (178 к. с., 265 Н•м), поєднаний з шестиступінчастим «автоматом».

Марка COS дебютировала на автошоу с кроссовером и концептом

Хоча COS виділений як суббренд, на світлодіодних фарах можна побачити напис Changan.

Марка COS дебютировала на автошоу с кроссовером и концептом

Марка COS очевидно позиціонується як розкішна: паркетник є синя шкіра з ромбовидної прострочуванням, оздоблення під мідь, великий сенсорний дисплей з портретною орієнтацією, блок кондиціонування на другому ряду з власним фільтром очищення («клімат» трьохзонний), круїз-контроль з радаром.

Вихід «одного градуса» на ринок намічений на червень. А щоб залучити публіку на стенд в Пекіні, компанія привезла на шоу електричний безпілотний концепт COS Oshan. Виглядає апарат дуже футуристично, бо не передбачає зовсім ніякого управління людиною. Водія тут немає — тільки пасажири, які замовляють переміщення з точки А в точку Б.

Марка COS дебютировала на автошоу с кроссовером и концептом

На жаль, китайці не розповіли, здатна реально ця капсула без лобового скла пересуватися в потоці.

Однак згадаємо, що материнська фірма Changan проводить власні дослідження в області безпілотників і навіть демонструвала повністю автономні седани на дорогах загального користування, ставши одним з піонерів в цій області серед китайських марок. Так що білосніжна фантазія на тему «транспорт через двадцять років» створена не на порожньому місці. Технічний заділ тут є.