Китайський Volkswagen Bora приміряв платформу MQB

Китайский Volkswagen Bora примерил платформу MQB

Автомобіль буде випускатися на СП FAW-Volkswagen. У продаж модель повинна надійти у вересні, а прем’єра, ймовірно, відбудеться у Пекіні в кінці квітня.

У Мережі з’явилися перші знімки нового седана Bora для Китаю, побудованого на модульній «візку» MQB замість колишньої суміші PQ34/PQ35. Нагадаємо, що лінія з ім’ям Bora багато років тому відбрунькувалася від сімейства Джетты. Причому в Піднебесній Volkswagen пропонує покупцям, і те і інше, не дивлячись на один клас. Більш того, у обох машин є ще близькі родичі в тому ж самому сегменті.

Китайский Volkswagen Bora примерил платформу MQB

Довжина нового седана Bora дорівнює 4663 мм (+101 до «предку»), ширина — 1815 (+22), висота — 1473 (+5), колісна база — 2688 мм (+74).

Пам’ятаючи про недавно представленому седані Lavida Plus (MQB), який не витіснив з програми попередню Лавиду (на PQ34), а лише доповнив її, можна передбачити, що і новий Bora буде довго випускатися паралельно з попередником. За відомостями видання Autohome.com.cn, седану покладені «атмосферник» 1.5 на 116 сил і агрегат 1.4 з турбонаддувом на 150 л. с. Відомості про трансмісіях в різних джерелах розходяться. По всій видимості, будуть використані (залежно від комплектації) і «механіка», і «робот», і класичний «автомат».

Китайский Volkswagen Bora примерил платформу MQB

У зовнішності Бори можна відшукати масу перетинів з останніми Фольксвагенами, зокрема моделями для Піднебесної. Просто багато разів вже бачені лінії і форми скомбіновані в новому поєднанні.

Додамо, що в Китаї марка Volkswagen пропонує ще й дві Джетты: машину минулого покоління, звану там Sagitar, і ще одну «нову Джетту», яка, однак, зовсім не збігається з новітньої Джеттой VII, а просто є еволюцією минулої моделі. На «сьому» (американську) Джетту схожа вже згадана Lavida Plus, але вони не збігаються повністю. Для більшого заплутування згадаємо і Lamando, візуально нагадує минулу Джетту, але з новою платформою MQB всередині. У Фольксвагені вважають, що такий достаток седанів приблизно одного розміру лише додасть марки покупців у Китаї.