Купе на базі седана Alfa Romeo Giulia буде гібридним

Купе на базе седана Alfa Romeo Giulia будет гибридным

Крім бензоелектричні силових установок у купе будуть і традиційні бензинові і дизельні турбомотори, якими комплектується седан Giulia. Мова йде про «четвірці» MultiAir (200 к. с.) та агрегаті 2.2 MultiJet II (150-210 л. с.).

Седан Alfa Romeo Giulia довго розробляли, клопітно запускали у виробництво, тяжко виводили на ринок. І поки італійський driver’s car зірок з неба не вистачає: у минулому році лідер сегмента по продажах в Європі Mercedes C-класу розійшовся тиражем 162 тисячі машин, а Giulia знайшла лише без малого 25 тисяч покупців. Потрібно розширювати сімейство. Щоправда, не за рахунок затребуваного в класі універсалу, від якого офіційно відмовилися, а за рахунок іміджевого купе. Правильний хід. Адже історія знає чимало прекрасних дводверних Альф, які випускалися як в середині двадцятого століття, так і на рубежі століть.

Купе на базе седана Alfa Romeo Giulia будет гибридным

Як і у седана Alfa Romeo Giulia QV, у самої потужної версії купе будуть адаптивні амортизатори, активний задній редуктор з індивідуальним фрикціоном на кожній півосі, висувний передній спойлер і углеродокерамические гальма.

У 60-х роках італійці випускали красиве купе Giulia в виконаннях Sprint GT і Sprint GTA. Його наступником має стати двухдверна модель на базі сучасного седана Giulia. Оригінальна зовнішність, задній привід, механічні та автоматичні коробки передач… Але головне ― самі потужні модифікації отримають аналог системи HY-KERS, знайомої за суперкару Ferrari LaFerrari. Гібридна установка включає в себе електромотор і літій-іонні батареї, енергія в яких буде накопичуватися в поворотах і на гальмуваннях. З технологією HY-KERS поєднають один з двох двигунів на вибір.

Купе на базе седана Alfa Romeo Giulia будет гибридным

Купе Alfa Romeo 105/115 серії (Giulia Sprint, Giulia Sprint GTA, GTAm, 1750/2000 GT Veloce, 1300/1600 Junior) випускалися з 1962-го по 1977 рік. Передньомоторні задньопривідні машини оснащувалися рядними «четвірками» 1.6, 1.8 і 2.0 потужністю до 240 сил.

Менш потужний варіант ― 280-сильна дволітрова «турбочетвірка» 2.0. Як пише видання Autocar, посилаючись на перевірені джерела, сумарна віддача разом з електромотором складе 350 сил. А топ-версія купе буде оснащуватися бітурбомотором V6 2.9. Окремо від електричної установки «шістка» розвиває 510 к. с., спільно з нею ― 650. Це більше, ніж у Lamborghini Huracan Performante (640 л. с.), і трохи менше, ніж у Ferrari 488 GTB (670 л. с.). За чутками, купе Alfa Romeo Giulia дебютує в кінці 2018-го, а в продаж надійде в наступному році.