Купе BMW M2 Competition отримало від M4 не тільки мотор

Купе BMW M2 Competition получило от M4 не только мотор

Двухдверку BMW M2 Competition можна відрізнити не тільки по бічних дзеркалах від BMW M3/M4, але і повністю чорною решіткою радіатора і переднім бампером з трьома вентиляційними отворами в нижній «губі».

Пекінський автосалон розкинеться на площі 220 000 м2, а серед світових прем’єр очікуються Volkswagen Touareg нового покоління, який вже дебютував в Мережі, седан Mercedes A-класу і електрокар-кросовер BMW iX3. А ще буде привід для веселощів тим фанатам BMW, які електротязі воліють тягу двигунів внутрішнього згоряння. На заході Auto China 2018 року німці покажуть серійне купе BMW M2 Competition. Цей автомобіль стане перлиною колекції другої серії. І головне в ньому ― диво-мотор S55B30T0 з двома турбокомпресорами, що прийшов на зміну наддувному агрегату N55B30T0.

Купе BMW M2 Competition получило от M4 не только мотор

Автомобіль отримає унікальні налаштування підвіски і більш потужну гальмівну систему з шестипоршневими передніми супортами замість чотирьохпоршневі. Оригінальні 19-дюймові ковані колеса ― базове оснащення.

Шестициліндровим трилітровим двигуном з BMW M2 Competition поділився спорткар BMW M4. Правда, молодшої моделі дістався дефорсований варіант: за повідомленнями сайту BMW Blog Slovenia, де і стався витік інформації, замість 431 к. с. мотор видає 410 сил (крутний момент той же ― 550 Н•м). За неофіційними даними, у модифікації з преселектівним «роботом» DCT спурт до 100 км/год займає 4,2 с, що на одну десяту менше, ніж у стандартної «ем-другий» з такою ж коробкою передач. Поки невідомо, чи буде топ-версія оснащуватися «механікою», яка є у базової машини.

Купе BMW M2 Competition получило от M4 не только мотор

Крім інших передніх крісел і керма з кнопками M1 і M2 прийдешнє купе отримало червоною кнопкою запуску двигуна замість чорної (у стандартної машини).

Модель BMW M2 Competition схожа на M4 не тільки двигуном: запозичені бічні дзеркала заднього виду, передні спортивні сидіння з характерною спинкою в формі капюшона кобри і кнопки M1 і M2 для активації індивідуальних налаштувань режимів руху. Офіційні ціни поки не оголошені, але, за чутками, у Німеччині за M2 у виконанні Competition попросять не менше 65 тисяч євро. Для порівняння, стандартна версія коштує 59 990 євро, а BMW M3 і M4 ― 77 500 і 79 100 євро відповідно.