Купе Audi e-tron Vision Gran Turismo стане гоночним таксі

Купе Audi e-tron Vision Gran Turismo станет гоночным такси

Як ясно з назви, даний проект був розроблений спеціально для гри Gran Turismo на PlayStation 4. Однак німці не обмежилися віртуальною машиною, але побудували і діючий зразок, на що пішло одинадцять місяців.

Спортивний електрокар Audi R8 e-tron залишився в минулому, і нового не передбачається. Електричне майбутнє марки — це кросовери e-tron quattro і e-tron Sportback , а також великий хетчбек e-tron GT. І все ж щось надзвичайно помітне в електричному форматі треба мати. Хоча б як прототип. Сьогодні, дев’ятого квітня, компанія розсекретила концептуальне купе Audi e-tron Vision Gran Turismo.

Купе Audi e-tron Vision Gran Turismo станет гоночным такси

Модель e-tron Vision Gran Turismo демонструє деякі спільні риси майбутніх «і-тронів»: скажімо, декоративну решітку радіатора з «монолітної» вставкою в колір кузова.

Німці нагадують, що багато автовиробників розробляли моделі для гри Gran Turismo і кроїли на основі цих малюнків шоу-кари, але ще ніхто не виводив такий апарат на гоночні траси. Головний дизайнер Audi Марк Лихте зауважив: «Хоча дизайн віртуального автомобіля передбачає набагато більшу свободу і створення концепцій, які важко реалізувати, нашою метою було створення повністю функціонального купе».

Купе Audi e-tron Vision Gran Turismo станет гоночным такси

Технічні дані електрокара його автори не розкрили. Зате не полінувалися придумати мінімалістський і трохи футуристичний інтер’єр. Правда, реально побудованої машині він простіше.

Купе Audi e-tron Vision Gran Turismo станет гоночным такси

У Формулі-Е сезону 2017-18 Інгольштадт представлений командою Audi Sport ABT Schaeffler. На болідах Audi e-tron FE04 виступають Даніель Абт і Лукас ді Грассі.

Для Audi цей експеримент є рекламою «зеленого» спрямування, і способом тісніше пов’язати еволюцію цивільних електрокарів з розвитком автоспорту. Не випадково Audi проміняла участь у чемпіонаті World Endurance Championship на не настільки видовищну, зате перспективну в плані прогресу Формулу-Е. Під час її вікендів глядачі зможуть побачити e-tron Vision Gran Turismo в дії. Починаючи з гонки в Римі 14 квітня цей ефектний електромобіль буде працювати в якості гоночного таксі і катати по трасах гостей команди.