Кросовер Honda BR-V оновився майже непомітно

Кроссовер Honda BR-V обновился почти незаметно

З моменту появи в 2016-му модель BR-V знайшла в Індонезії понад 61 000 покупців.

Кросовер Honda BR-V вийшов на ринки Південно-Східної Азії порівняно недавно, в 2016 році. Тому, ймовірно, оновлення, представлене на нинішньому автошоу в Джакарті, вийшло скромним. Ледь помітно поправлена решітка радіатора, змінені декоративні накладки на передньому бампері, порогах і нижній частині дверей покращено оснащення салону.

Кроссовер Honda BR-V обновился почти незаметно

Чи не головне надбання цього року: «плаваючий» сенсорний екран на вісім дюймів, покладений топової версії Prestige (може відображати мультимедійні файли в форматі HDMI, є режим Android Mode, порти USB, Aux та Bluetooth). Помінявся кермо.

Кроссовер Honda BR-V обновился почти незаметно

Паркетник BR-V невеликий за розміром (довжина всього 4,45 м), але вміщує сімох.

У машині з’явилася більш досконала мультимедійна система і новий передній центральний підлокітник з боксом. Мотори залишилися колишніми. Це бензиновий агрегат 1.5 i-VTEC (120 л. с., 145 Н•м), поєднаний з варіатором або шестиступінчастою «механікою», а на деяких ринках (наприклад, в Індії) ще і 1.5 дизель i-DTEC (100 к. с., 200 Н•м), суміщений з «механікою». Оновлений паркетник в Індонезії коштує від 236,5 млн рупій (1,04 млн рублів), а топовий варіант оцінений в 272,5 млн рупій.

Кроссовер Honda BR-V обновился почти незаметно

Крім великого екрану (вісім дюймів проти 6,1 в інших комплектаціях) Престижу покладені хром на п’ятій двері і вихлопних патрубках, а ще нова антена типу «акулячий плавник» замість штирьовий, плюс спойлер на п’ятій двері.

Варто згадати, що 25 квітня інший автосалон відкриється в Пекіні. І там компанія Honda пообіцяла представити аж три світові прем’єри. Перша — концептуальний електрокар, розроблений в СП GAC Honda спеціально для Китаю (з перспективою перетворення в серійний варіант). Друга — новий седан від СП Dongfeng Honda (теж поки в статусі шоу-кара). Третя — двоякодвижимый компактний кросовер CDX Hybrid від дочірньої марки Acura (нагадаємо, кілька років тому модель CDX з’явилася тільки з одним звичайним ДВС, «турбочетверкой» 1.5).

Було — стало

Кроссовер Honda BR-V обновился почти незаметно