Кросовер Dodge Durango Rallye GT прикинувся спорткаром

Кроссовер Dodge Durango GT Rallye притворился спорткаром

У цієї машини підтягнута спортивна зовнішність, але цілком миролюбний мотор. І коштує вона відчутно дешевше своїх побратимів з агрегатами V8 під капотом.

Багато покупці моделі Dodge Durango вважають її базовий мотор 3.6 V6 Pentastar цілком достатньою на всі випадки життя. У поточній конфігурації він видає 299 к. с. і 352 Н•м. Але чимало людей задивляється на більш ефектні зовні старші моделі з «вісімками». Взяти «найкраще з двох світів», за словами глави пасажирської лінійки Dodge Стіва Біма, дозволяє новий Dodge Durango Rallye GT Appearance Package (на фото під заголовком). Нагадаємо, що по-англійськи «appearance» — це зовнішність, і в тому вся суть новації.

Кроссовер Dodge Durango GT Rallye притворился спорткаром

У лінійці Durango варіанти R/T і GT відповідають за спортивне настрій (на фото вгорі вони з пакетом Blacktop), хоча по-справжньому розбурхує кров тільки SRT (внизу зліва) з його 481 «конячкою». Праворуч внизу для порівняння — багата комплектація Citadel.

Під словом «краще» в даному випадку мається на увазі доступність і економічність агрегату V6, змішана з агресивною зовнішністю двох топових версій Durango R/T і SRT. Від них виконання Rallye Appearance, засноване на комплектації GT, отримало капот з трьома вентиляційними прорізами (повітрозабірник в центрі і пара «екстракторів» по краях), «спортивний» бампер з витягнутими протівотуманкамі і решітку радіатора в дрібну сіточку.

Кроссовер Dodge Durango GT Rallye притворился спорткаром

Компанія Dodge так і не розщедрилася на Durango з мотором Hemi V8 6.2 Hellcat, відомим по Челленджеру з Чарджером або Grand Cherokee Trackhawk. А ось тюнінг-ательє заповнили прогалину. На фото — Durango Hellcat від Plum Floored Creations (тут нештатний компресор, віддача 707 сил, трохи нижче оригіналу).

Модифікація GT є третьою з шести у Durango і коштує від $37 795. Вона може бути як задньо-, так і повнопривідною (від $40 395). Від попередніх комплектацій GT відрізняється ковшоподібними кріслами з комбінованою оббивкою (шкіра плюс замшеві вставки), підігрівом на двох рядах, 20-дюймовими алюмінієвими колісними дисками Hyper Black і електроприводом п’ятої двері. Пакет Rallye Appearance для GT оцінений в $1495. Замовлення на таку версію американські дилери приймають вже сьогодні. Для порівняння, версія Durango R/T з мотором V8 5.7 (365 сил) коштує в США мінімум $43 695, а запальний SRT з V8 6.4 потрібно віддати не менше $62 995.