Концепт MG X-motion перетвориться на серійну модель в цьому році

Концепт MG X-motion превратится в серийную модель в этом году

У розумінні MG «емоційний дизайн» — це особлива гра світла і тіні на вигнутих поверхнях, плюс цікаві деталі, такі як грати радіатора «зоряне сяйво» або колісні диски «ураган».

У Пекіні відбувся дебют концепту MG X-motion. Компанія не надто поширюється про технічну начинку шоу-кара, а, за неофіційними даними, тут використана платформа і агрегати від кросовера Roewe RX8, значить, можна розраховувати на 224-сильний дволітровий турбомотор.

Концепт MG X-motion превратится в серийную модель в этом году

Заявлено, що кросовер буде підключеним і виправдає очікування молодого покоління в плані цифрових можливостей. Оптика, природно, світлодіодна.

Сам виробник в описі новинки робить акцент на дизайн, оскільки нібито саме таким способом можна залучити молодь. Але це все лірика. Чи не головна інформація про шоу-каре: офіційно оголошено, що вже в нинішньому році така серійна модель з’явиться у програмі MG і поповнить ряди кросоверів бренду.

Концепт MG X-motion превратится в серийную модель в этом году

Зовні двоякодвижимый седан майже не відрізнити від чисто бензинового, хоча уважний спостерігач помітить два лючка на обох задніх крилах (для заправної горловини і зарядного порту).

Паркетник був не єдиним експонатом марки в Пекіні. Так, 17 квітня на ринок запущений підключається до розетки гібрид eMG6, бензоелектричний варіант нещодавно створеного седана MG6. Якщо у звичайної моделі працює 169-сильний турбомотор 1.5 TGI (250 Н•м), то в гібриді встановлений трициліндровий наддувний агрегат 1.0 TGI. Не поспішайте посміхатися: «турботройке» допомагає солідний електромотор, тому сумарна віддача системи досягає 228 к. с. і 622 Н•м.

Концепт MG X-motion превратится в серийную модель в этом году

Водій може вибирати між гібридними режимами Eco, Normal і Sport. У всіх працюють обидва двигуна, але між ними різний баланс. В Eco електроніка намагається якомога рідше підключати ДВС (педаль треба протиснути на 2/3), в «Спорті» «бензин» і «електрика» задіяні по повній. Є чистий електропривод і режим Hold, в якому, навпаки, навмисно зберігається заряд в акумуляторі.

У eMG6 встановлена непогана за мірками гібридних моделей батарея місткістю 9,1 кВт•год (на 100% її можна зарядити за три години). Вона забезпечує седану пробіг 53 км без запуску ДВЗ. З урахуванням цієї електричної добавки паспортний середня витрата палива дорівнює 1,5 л/100 км, передає видання Autohome.com.cn. А якщо не використовувати підзарядку акумулятора від мережі, все одно вийдуть скромні 4,4 л.

Концепт MG X-motion превратится в серийную модель в этом году

Компанія побудувала на основі гібрида eMG6 гоночну версію з індексом JR. Тут перенастроено шасі, доданий агресивний аеродинамічний обвіс і легкосплавні диски з шинами Pirelli P Zero 235/40 R19.

Материнська компанія SAIC Motor дає на тягову батарею седана eMG6 гарантію вісім років або 120 000 км, при цьому вказує, що до кінця цього терміну погіршення параметрів батареї не повинно перевищити 30%. Ціна гібридного eMG6 становить 169 800-186 800 юанів (1,66–1,83 млн рублів). Для порівняння, звичайний седан MG6 (в залежності від комплектації) від 96 800 до 146 800 юанів.