Концепт Honda Small RS натякнув на наступний хетч Brio

Концепт Honda Small RS намекнул на следующий хэтч Brio

Концепт розроблений у відділенні Honda R&D Asia Pacific. Судячи за місцем прем’єри, першими серійний варіант пятидверки отримають індонезійці. І станеться це протягом декількох місяців (шоу-кар виглядає близьким до серії).

Хетчбек Honda Brio, який продається в Індії, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні і ПАР, випускається з 2010 року. Для зміни покоління давно настав час, тим більше що в лютому нинішнього року генерацію поміняв тісно пов’язаний з седан Honda Brio Amaze. А як буде виглядати другий» Brio, можна представити за концептом Small RS, який дебютував сьогодні, 19 квітня, на автошоу в Джакарті.

Концепт Honda Small RS намекнул на следующий хэтч Brio

Решітка, оптика, бампер у Small RS виконані в тому ж ключі, що і передні частини седана Amaze, а також компактвена Mobilio після торішнього рестайлінгу, особливо його версії RS (праворуч внизу).

На думку компанії, таким повинен бути спорткар для молоді, дарує радість від хорошої керованості, при цьому безпечний (девіз стенду Sporty Drive — Live Safely). Про те, які мотори отримає наступний Brio, можна судити як по Brio, так і за Amaze. Виходить, що це бензинова атмосферна «четвірка» 1.2 i-VTEC (90 л. с., 110 Н•м) і дизель 1.5 (100 к. с., 200 Н•м), поєднувані з п’ятиступінчастою «механікою» або варіатором на вибір.

Концепт Honda Small RS намекнул на следующий хэтч Brio

Розміри наступного хетчбека, швидше за все, зміняться несуттєво. У нинішньому від носа до хвоста налічується 3640 мм при колісній базі в 2345 мм.

У числі комплектацій сучасного Brio є і RS, але, всупереч гучним буквах, вона нітрохи не могутніше інших (там ті ж 90 сил). Від інших версій Brio вона відрізняється аерокітом, колесами на дюйм більше (15 замість 14), прожекторними фарами, оригінальною обробкою салону, поліпшеної «музикою» (додаткові динаміки і сенсорний екран на 6,2 дюйма), дзеркалами з електроприводом складання і діодними повторювачами повороту, перенастроєною в бік більшої жорсткості підвіскою. Не поспішайте сміятися над таким простеньким «спортом». По своїй суті Brio — бюджетний автомобіль. Та ж RS-версія коштує від 164 млн індонезійських рупій (725 000 рублів), а самий простий Brio оцінюється в 132,5 млн рупій (586 000 рублів).