Концепт Honda Inspire виявився перекроєним Акордом

Концепт Honda Inspire оказался перекроенным Аккордом

Автомобіль відрізняється від початкового Акорду оригінальними бампером з великими повітрозабірниками і гратами радіатора, оформленням порогів, а також камерами замість дзеркал.

У марки Honda в Пекіні було три прем’єри. Це концепт Everus EV, який попереджував серійний електричний паркетник для Китаю, гібридний Accord (локальна прем’єра) і шоу-кар Inspire, який у другому півріччі повинен перетворитися в серійний седан від СП Dongfeng Honda. (Ми припускаємо кілька версій, з різними двигунами.)

Концепт Honda Inspire оказался перекроенным Аккордом

Запуск нової моделі Inspire на ринок Піднебесної намічений на вересень.

Ім’я Inspire використовувалося Хондою кілька разів з 1990-го по 2012 рік. На деяких ринках так іменувався Accord (зокрема американська його версія, пристосована для Японії), а ще адаптована Acura TL, тобто найближча родичка Акорду. І тепер застосований той же рецепт, тільки виключно для Китаю: нинішній Inspire — це трохи оброблений Accord.

Концепт Honda Inspire оказался перекроенным Аккордом

Ззаду можна помітити перекроєна бампер, вихлопні патрубки, кришку багажника і нові ліхтарі.

Концепт Honda Inspire оказался перекроенным Аккордом

Для порівняння, це Sport Accord Hybrid в китайській специфікації. Середня витрата палива такого седана дорівнює 4,2 л/100 км

Концепт був забезпечений шильдиком Hybrid, а значить, напевно, ділить силову установку i-MMD (на основі дволітрового «атмосферника» i-VTEC) з вихідним гібридним Акордом. Різниця може полягати у налаштуваннях агрегатів. У бензоелектрічеськом Акорді останнього покоління приховано 215 л. с. (стільки, наприклад, у машини на ринку США), що видаються в сумі ДВС і парою електродвигунів. За замовчуванням гібридному Акорду покладені шини розмірністю 225/50 R17. А ось на виставковому Инспайере красувалися шини 235/40 R20 (марки Continental), що натякають на більш високі динамічні здібності.