Концепт Honda Everus EV провістив електрокар для Китаю

Концепт Honda Everus EV предвестил электрокар для Китая

Неважко помітити, що батарейний шоу-кар побудований на базі субкомпактного паркетника Honda HR-V/Vezel, тільки тут змінені бампери, оптика (з тривимірним ефектом) і ряд декоративних деталей.

Взявшись за розширення лінійки електромобілів, компанія Honda пообіцяла європейцям в 2019 році перетворити концептуальний сіті-кар Urban EV в серійну модель. А спеціально для Китаю заготовлений інший проект. Поки він представлений в Пекіні у вигляді концепту Everus EV. Але фірма заявила, що до кінця поточного року такий електрокар вже надійде в продаж.

Концепт Honda Everus EV предвестил электрокар для Китая

Батарейний субкомпакт створений в кооперації фірм Honda Motor China Technology і GAC Honda Automobile. В цілому ж Honda має намір представити більше 20 електрифікованих моделей до 2025 року.

Компанія не розкрила характеристик кросовера, зате вказала, що крім продажу має намір задіяти ці електрокари в китайській каршеринговой мережі Reachstar, в розвиток якої планує інвестувати кошти. Крім того, в Пекіні марка збирається показати гібридний Accord (це китайська прем’єра, його у другому півріччі запустить у продаж СП GAC Honda) і концепт Inspire, «повністю новий седан» від СП Dongfeng Honda, який теж повинен надійти на ринок вже в цьому році. Цікаво, що в минулому ім’я Inspire носила одна з варіацій того ж Акорду (а вірніше, «американський Accord», адаптований для Японії).