Концепт Geely Icon провістив епоху мінімалізму

Концепт Geely Icon предвестил эпоху минимализма

Темами проекту названі High Tech і Inspiring (надихаючий дизайн).

Кросовер Geely Icon, представлений на Пекінському автошоу, за словами представників фірми, розкриває еволюцію дизайну паркетників марки на найближчий час. Звичайно, чекати від них распахивающихся проти ходу задніх дверей і отвору без центральної стійки не потрібно. Але автомобілі явно стануть більш прямокутними.

Концепт Geely Icon предвестил эпоху минимализма

Судячи по боковинам, автори Айкона не уникли впливу ідей Стіва Стіна, що давно пішов з конгломерату Volvo/Geely на АвтоВАЗ. Ліхтарі і додаткові вогні в задньому бампері обіграють тему пісочного годинника, задану фарами.

Концепт Geely Icon предвестил эпоху минимализма

Крім іншого, концепт цікавий тим, що демонструє видозмінений логотип марки.

Новий стиль не позбавлений здорового мінімалізму, лінії порівняно прості, багато рівних поверхонь, оптика — в основному пряма, прикрас — в міру. Так і дизайнер проекту Гай Бургойн заявив, що поверхні і графіка «дистиллированы до мінімалістичною форми», як у сучасних гаджетів. Автомобіль виглядає просто зовні, але приховує складний і орієнтований на технології інтер’єр.

Концепт Geely Icon предвестил эпоху минимализма

Всередині увагу зосереджено на центральному екрані і паряться консолі з бездротовою зарядкою для смартфонів. Цікаво поєднання шкіри і тканини, що покриває навіть те місце, де у звичайної машини приборка.

Концепт Geely Icon предвестил эпоху минимализма

Однак приборка все ж є. При включенні вона просвічує крізь оббивку передній панелі.

Електричний Концепт, але технічних подробиць мало. За інформацією видання Autocar, паркетник Icon побудований на платформі CMA, так що є родичем кросовера Volvo XC40. Тут доречно згадати, що «візок» CMA з самого початку передбачала побудову як звичайних, так і гібридних, і чисто електричних моделей, що мають намір скористатися і Volvo, і Geely, і споріднена марка Lynk & Co, створює свої машини на тій же основі.