Концепт Buick Enspire окреслить електричний кросовер

Концепт Buick Enspire обрисует электрический кроссовер

Ім’я Enspire зареєстровано GM давно і з розрахунком на поповнення SUV-лінійки, яка зараз включає Encore, Enclave і Envision. Подібної задньої оптики немає ні у одного з них.

Світова прем’єра прототипу батарейного кросовера Buick Enspire відбудеться 17 квітня в містечку Учжэнь провінції Чжецзян на заході Buick Brand Nigh. Після цього публіка зможе побачити машину на Пекінському автошоу. Заявлено, що концепт Enspire «використовує глобальні ресурси GM». Таким чином, підтверджуються чутки про переродження в нову модель Бьюїк хетчбека Chevrolet Bolt .

Концепт Buick Enspire обрисует электрический кроссовер

Цей слайд майнув восени 2017 року в презентації боса GM Мері Барра. Паркетник позбавлений відзнак, але приклад хетч Velite вже довів: китайцям Chevу краще підносити як Buick.

Шоу-кар, розроблений Паназиатском технічному центрі PATAC, який вже відзначився проектами Chevrolet-FNR і FNR-X. Виробляти серійний Buick Enspire буде спільне підприємство SGMW (SAIC-GM-Wuling). До 2023 року концерн General Motors пообіцяв випустити двадцять електричних моделей. Дві з них повинні дебютувати протягом 13 місяців.