Компанія Volkswagen показала на моторному симпозіумі ряд обновок

Компания Volkswagen показала на моторном симпозиуме ряд обновок

Доповненням до багатьох двигунів Фольксвагена стане 48-вольтовий мотор-генератор з ремінним приводом, компактна 48-вольтова батарея і конвертер постійного струму (DC/DC) для сполучення з 12-вольтової мережею.

Безсумнівно, фольксвагенівський дизельгейт підкосила віру людства у легкові дизелі, але це не означає, що розвиток таких моторів закінчено. Навіть у самій групі VAG. Німці говорили, що замість малокубатурных дизелів перспективніше розвивати бензинові агрегати, суміщені з помірними гібридними системами (наприклад, 48-вольтовими). А ось ДВС на солярці об’ємом два літри ще надовго залишиться в строю. І вчора на моторному симпозіумі у Відні компанія Volkswagen представила анонсований раніше дизель EA288 Evo, новітню еволюцію цього сімейства.

Компания Volkswagen показала на моторном симпозиуме ряд обновок

Мотор 1.5 TGI Evo, адаптований до метану представник лінії EA211 Evo, — ще одна віденська прем’єра. Тут безпосередній впорскування, турбіна зі змінюваною геометрією, цикл Міллера, 130 сил і 200 Н•м. Витрата метану при установці на сучасному Гольфі — 3,5 кг/100 км. Запас ходу — 490 км на газі та ще 190 км на бензині (NEDC).

Новий дизель 2.0 TDI EA288 Evo буде доступний в декількох варіантах форсировки, від 136 до 204 л. с. Тут використані новітні версії систем очищення вихлопних газів (сажовий фільтр і селективний нейтралізатор оксидів азоту). Порівняно з дволітровими дизелями минулого покоління цей могутніше і «моментнее» на дев’ять відсотків, але викидає в середньому на 10 г/км менше вуглекислого газу. Перше застосування вона знайде в моделях Audi з поздовжньою компонуванням мотора, а пізніше буде пристосований і для поперечної платформи MQB. Відповідно, далі він з’явиться на Фольксвагеном, Шкодах і Сеатах, побудованих на такий «візку». Цікаво, що EA288 Evo вперше для чотирициліндрових дизелів групи VW отримає у вигляді опції «помірну» гібридну установку. Правда, найпростішу версію, на базі 12-вольтової мережі, але з тягової літієвою батареєю для допомоги на розгоні.