Хот-хетч Ford Focus RS перетвориться в двухпедальный гібрид

Хот-хэтч Ford Focus RS превратится в двухпедальный гибрид

Останній Ford Focus RS нинішньої генерації зійде з конвеєра підприємства в Німеччині 6 квітня 2018 року. Автомобіль продавався не тільки в Європі, але і в США (вперше в історії моделі). У Штатах через RS просять $42 тисячі, а за Mustang з V8 ― $34 тисячі.

Брутальний Ford Focus RS навчився бути швидким і економічним одночасно. Його 350-сильний турбомотор 2.3 EcoBoost розганяє хетчбек до сотні за 4,7 с при максимальній швидкості 268 км/год, а витрата палива в змішаному циклі не перевищує 7,7 л/100 км. Відносно небагато виділяється і вуглекислоти ― 175 г/км. Але час йде, і ці показники вже вимагають покращень. Цієї весни завод Форда в німецькому Зарлуи припинить виробництво нинішньої «ер-ескі», наступник якої вийде на ринок через пару років. Головне нововведення ― Focus RS отримає бензоэлектрическую установку.

Хот-хэтч Ford Focus RS превратится в двухпедальный гибрид

Наступний Focus RS стане не тільки могутніше і швидше, але і екологічніше. Викиди шкідливих речовин в атмосферу скоротяться на 20-30 г/км. Гібридизація позначиться і на ціні: якщо зараз в Німеччині хетч стоїть без малого 41 тисячу євро, то після зміни поколінь ціна підскочить до 43-44 тисяч.

Точніше, фордовци підготують «м’який гібрид» зі знайомою наддувний «четвіркою» 2.3 та стартер-генератором, що працює від 48-вольтової мережі. Сумарна віддача очікується на рівні 400 сил (або трохи більше) і 570-580 Н•м (замість 475 ньютон-метрів). Повноприводна трансмісія з парою індивідуальних зчеплень на задній осі залишиться колишньою. А ось в компанію до механічній коробці передач додасться преселективна роботизована. За чутками, першу сотню новий Focus RS зможе набирати за 4,3–4,4 с після старту.

Хот-хэтч Ford Focus RS превратится в двухпедальный гибрид

Ford Focus четвертого покоління покажуть публіці 10 квітня 2018 року. Він буде довший попередника, просторіше, але при цьому легше. Потужність двигунів в залежності від версії буде варіюватися від 100 до 280 сил (ST-виконання).

В основу самого швидкого Фокуса ляже свіжа модульна платформа. Машина виявиться довшою і ширшою, ніж раніше, але споряджена маса залишиться приблизно такою ж. Непогано, враховуючи гібридну силову установку. Хот-хетч будуть оснащувати электронноуправляемыми амортизаторами, механічним блокуванням переднього диференціала і потужними чотирьохпоршневими моноблоковими супортами з перфорованими дисками. Покупцям запропонують виключно п’ятидверні модифікації.