Хетчбек Lexus CT «позеленіє» ще більше

Хэтчбек Lexus CT «позеленеет» ещё больше

Lexus CT 200h непогано виглядає зовні і всередині, але єдина силова установка розвиває лише 136 сил. За сім років, що модель знаходиться на конвеєрі заводу в Мияваке, було зроблено понад 300 тисяч машин, з яких 77 тисяч довелося на Європу, а 93 тисячі ― на США.

Останні роки хетчбек Lexus CT 200h розходиться неважливо. Пік продажів в Європі і США припав на 2012-2014 роки (10-17 тисяч машин щорічно), але з тих пір попит все падає і падає. За 2017-й в Старому і Новому Світі японці реалізували 8419 і 4690 штук відповідно. А тут ще вийшов компактний кросовер Lexus UX, який, за чутками, виявиться набагато дорожче гібридної пятидверки CT. Можна подумати, що на моделі наступного покоління поставлять хрест, але це не так. За словами глави європейського відділення Lexus Паскаля Руху, автомобіль зміниться кардинально.

Хэтчбек Lexus CT «позеленеет» ещё больше

Новий Lexus CT повинен стати не тільки практичний, але і спортивнее. На це натякають платформа GA-C зі зниженим центром ваги (стійки McPherson спереду і двухричажка ззаду) і більш потужні агрегати.

У машини наступної генерації, яку розроблять на модульної платформі GA-C (різновид «візки» TNGA) буде не одна версія, а дві. Базової зроблять бензоэлектрическую. За чутками, вона стане потужнішим за рахунок використання нового дволітрового «атмосферника». Більш дорогий модифікацією буде повністю електрична, яка, як і гібридна, дебютує в 2020 році. А ще, подейкують, Lexus CT стане вище за рахунок збільшеного кліренсу і зможе конкурувати не тільки з традиційними хэтчбеками гольф-класу, але і з їх піднятими аналогами начебто Мерседеса GLA.