Хетчбек Buick Velite 6 вийде з новими «зеленими» установками

Хэтчбек Buick Velite 6 выйдет с новыми «зелёными» установками

Концепт Velite, показаний у листопаді 2016-го в Гуанчжоу, був гібридом, але компанія не розкрила його повних даних.

Серійна версія концепту Buick Velite 2016 року, невдовзі з’явиться на ринку Китаю, заявили представники компанії. Автомобіль буде називатися Velite 6 і вийде в двох варіантах: з підключається до мережі гібридною силовою установкою і в чисто електричної модифікації. Інженери машину оснастять новітньою технічною начинкою, названої Buick eMotion.

Хэтчбек Buick Velite 6 выйдет с новыми «зелёными» установками

Концептуальний Velite налічував у довжину 4579 мм, в ширину — 1811, у висоту — 1495, а колісна база становила 2695 мм

Хэтчбек Buick Velite 6 выйдет с новыми «зелёными» установками

Тизер свідчить, що задня оптика серійної машини нагадує ліхтарі концепту, але, звичайно, повного збігу немає.

Гібрид, як випливає з анонсу, забезпечить «максимальну продуктивність, економію палива і дальність дії», а електрокар буде використовувати «повністю нову систему електропривода, що гарантує комфортне керування». Про появу «зеленої» моделі Velite 6 де-небудь за межами Піднебесної поки нічого не відомо, уточнює видання InsideEVs.

Хэтчбек Buick Velite 6 выйдет с новыми «зелёными» установками

У Китаї у марки вже є цілком сучасний по техніці гібрид — Buick Velite 5, який є злегка перелицьованим клоном хетча Chevrolet Volt, але «шістка» має перевершити його за параметрами.

Додамо, що компанія Buick давно займається електрифікацією моделей в тому чи іншому вигляді (починаючи з самих простих версій типу Mild Hybrid і закінчуючи гібридами з підзарядкою від мережі). Особливу увагу в цьому плані приділяється лінійці машин для Китаю як найбільшого ринку. Тут, крім гібридів, ще очікується кілька електрокарів. Зокрема, в майбутньому може з’явитися компактний батарейний кросовер з електричною начинкою, эволюционировавшей з вмісту хетчбека Chevrolet Bolt.