Хетчбек Buick Velite 6 пообіцяв стати вигідною покупкою

Хэтчбек Buick Velite 6 пообещал стать выгодной покупкой

Серійна машина досить непогано наслідує концепту Velite 2016 року. Розміри конвеєрного варіанти фірма не привела, а шоу-кар налічував у довжину 4579 мм при колісній базі в 2695 мм

Анонсована кілька днів тому «зелена» модель Buick Velite 6 була представлена в Учжэне разом з концептуальним електрокаром Buick Enspire. Але якщо Enspire — майбутнє компанії, то Velite 6 — справжнє. Протягом нинішнього року в продаж надійде перший варіант пятидверки, з гібридною системою, що заряджається від мережі. А пізніше до неї додасться друга варіація — чисто електрична (до кінця року або в 2019-му). Зовні вони відрізняються числом лючків на крилах і гратами радіатора.

Хэтчбек Buick Velite 6 пообещал стать выгодной покупкой

В лініях діодної оптики можна побачити схожість з іншими Бьюиками. Салон машини під час презентації залишався закритим.

Під капотом гібрида працює «атмосферник» 1.5 і пару електромоторів, пов’язаних між собою безступінчатим трансмісією. Судячи з усього, це варіація знайомої системи Voltec 2, застосовуваної на хетч Chevrolet Volt, а значить, і на його клоні по імені Buick Velite 5, що випускається СП SAIC-GM. Запас ходу на одній зарядці і заправці у Velite 6 становить 700 км, а середня витрата палива з урахуванням подолання частині шляху на одному електриці — 1,4 л/100 км.

Хэтчбек Buick Velite 6 пообещал стать выгодной покупкой

На відміну від Вольта, акумуляторний блок розташований в задньому звисі. І він не дуже великий. Зате це новітня розробка з просунутою рідинною системою охолодження, індивідуально контролює температуру кожного модуля.

Чисто електричний варіант моделі буде оснащений новим поколінням технології електроприводу Buick eMotion, однак технічних характеристик розробники не розкрили. Зате обидві моделі отримають користь з хмарного сервісу Buick eConnect, що включає навігацію та оновлення «по повітрю», вихід в Мережу і пересилання з Мережі на автомобіль в пару кліків нової музики або заздалегідь побудованого маршруту.

Хэтчбек Buick Velite 6 пообещал стать выгодной покупкой

У профіль нова модель схожа і на хетчбек, і універсал з сильно нахиленим заднім склом. Розмір: 225/45 R18. В наявності фронтальна та задня камери.

Хэтчбек Buick Velite 6 пообещал стать выгодной покупкой

В якості ключа можна використовувати смартфон. Передбачена можливість пересилання віртуального ключа на телефон колеги, родича або друга. Можна обмежити час його роботи певним днем, тижнем, місяцем. Також через смартфон власники машини будуть отримувати дані про її стан і рекомендації з техобслуговування.

Тягові батареї для моделі Velite 6 та її майбутніх родичів буде поставляти центр SAIC-GM Power Battery Development Center в Шанхаї, офіційно запущений в роботу одночасно з презентацією автомобіля. І це важливо, оскільки покупці родича по імені Velite 5 не отримують урядову субсидію на «зелені» моделі з-за імпортованої тягової батареї «п’ятірки». У новачка Velite 6 такої проблеми не буде. Компанія очікує, що хетч виявиться дуже конкурентоспроможною на тлі останніх китайських моделей цього класу. Однак ціна поки не названа. Для орієнтування, Velite 5 коштує 265 800 юанів (2,6 млн рублів).