Хетч Citroen C1 зазначив приріст потужності спецверсиями

Хэтч Citroen C1 отметил прирост мощности спецверсиями

«Чоловіче» видання Urban Ride для міських пригод відрізняється новим кольором Calvi Blue, чорними накладками на колісні арки, тонованими боковими та заднім склом, 15-дюймовими дисками Planet і деталями інтер’єру.

Компакт Toyota Aygo оновився в лютому першим з трійці клонів, причому у «японця» відбувся повноцінний рестайлінг. Близнюк Peugeot 108 поки мовчить, а Citroen C1 вже вийшов на ринок Європи з трициліндровим мотором 1.0, який видає 72 л. с. замість 68 сил. Зовнішність хетчбека залишилася колишньою, тому увага до доопрацюванням вирішено залучити за рахунок нових спецверсий: C1 Elle для жінок і C1 Urban Ride для чоловіків. У Франції вони пропонуються за 14 950 і 14 450 євро (близько мільйона рублів).

Хэтч Citroen C1 отметил прирост мощности спецверсиями

Citroen не перший рік співпрацює з жіночим журналом Elle і бере участь у форумах, присвячених ролі прекрасної статі в житті суспільства. Наступний з’їзд відбудеться 6-7 квітня в Парижі. Машинка отримала алюмінієві шильдики Elle на передніх дверях і нові колірні комбінації для кузова.

Хэтч Citroen C1 отметил прирост мощности спецверсиями

Поряд з появою варіантів «гендерного» оформлення салону відбулося невелике технологічне оновлення. Медіацентр з семидюймовим дисплеєм почав підтримувати інтерфейси Apple CarPlay, Android Auto і MirrorLink.

Скромність проведеної реформи французи пояснюють просто: у себе на батьківщині Citroen C1 користується зростаючим попитом. За 2017 рік реалізовано більше 14 000 машинок (+8,4%). За підсумками лютого показник теж покращився (+13.7%). Модель пропонується як три – і п’ятидверний хетчбек, доступний варіант з м’яким дахом Airscape. Видання Elle і Urban Ride прибудуть до дилерів в кінці другого кварталу.