Фірма Lincoln розширить присутність в Китаї

Фирма Lincoln расширит присутствие в Китае

За минулий рік в США реалізували 111 159 машин, що відповідає 0,64% частки ринку. Звання самого продаваного Лінкольна на батьківщині носить кросовер MKX ― 31 031 штука. Флагман бренду Navigator знайшов за той же період 10 523 покупця.

Відділення Lincoln ніяк не вдається налагодити справи на рідному ринку. Кілька років тому продажу повільно, але вірно почали зростати. У минулому ж році попит знову показав негативну динаміку, хоча модельний ряд компанії був кардинально оновлений. Руки у спеців з Лінкольна не опускаються, але в найближчі роки основні сили будуть кинуті на збільшення аудиторії в Китаї. Там за 2017 рік продано 27,5 млн автомобілів, а в Штатах ― 17,2 млн. При цьому навіть на такому великому ринку, як китайський, Lincoln швидше імітує бурхливу діяльність. Але скоро все має змінитися.

Фирма Lincoln расширит присутствие в Китае

У 2017-му китайці купили всього 54 тисячі Лінкольнів, хоча Cadillac реалізував майже 173 тисячі машин. Найбільш популярний зараз Lincoln у Китаї ― невеликий паркетник МКС. Ціни починаються з 298 800 юанів ($47 504).

Тут не обійшлося без допомоги уряду Піднебесної. На початку квітня чиновники обклали підвищеної митом 106 видів американських імпортних товарів. У випадку з автомобілями показник збільшився з 2,5 до 25%. Таке рішення може просто вбити продажу, адже у Лінкольна в Китаї немає свого локального виробництва, на відміну від більш успішного Кадилака. Але складальне підприємство у Лінкольна буде. За словами глави компанії Джой Фалотико, до 2022 року американці у Китаї налагодять виробництво п’яти моделей, серед яких Aviator, МКС, MKZ, Nautilus і ще не вийшов компактного купе-кроссовера.