Електричний флагман Mercedes-Benz EQS з’явиться через два роки

Электрический флагман Mercedes-Benz EQS появится через два года

Навряд чи EQS буде виглядати настільки ж незвичайно, як концепт IAA 2015 року, але напевно дуже обтічний кузов з купеобразным профілем ми побачимо.

Відомо, що компанія Jaguar працює над чисто електричним наступником моделі XJ, на підході розкішний електрокар Porsche Mission E, а Інгольштадт подумує поставити на вершину электромобильной лінійки чотиридверний A9 e-tron. І у Мерседеса буде чим відповісти. В інтерв’ю журналу Autocar менеджер проекту Міхаель Кельце сказав, що вже в 2020 році в серії може з’явитися великий батарейний седан EQS, найпізніше — в 2022-м.

Электрический флагман Mercedes-Benz EQS появится через два года

Прототип W223 вже намотує круги на випробуваннях. Модель змінить платформу на нову модульну. А щодо електрифікації вона збереже і примножить варіації типу plug-in hybrid, але повністю електричний варіант залишить на відкуп EQS.

Приблизно в 2020-му на світ має з’явитися і S-клас нового покоління, однак EQS не буде просто S-класом з іншою силовою установкою. Машина аналогічного розміру виявиться самостійною моделлю, що базується на спеціалізованій електричної візку MEA (Modular Electric Architecture). «У нас буде електричний автомобіль на рівні S-класу, без сумніву, але не S-клас», — заявив Кельце. Він розповів, що нова модель отримає вигоду з компонування основних агрегатів під підлогою: база збільшиться, а звиси стануть коротшими, ніж у звичайному седані цього класу. І прототип у німців нібито вже є.

Электрический флагман Mercedes-Benz EQS появится через два года

Інтерес до чисто електричних моделей в самих різних сегментах ринку Daimler підкріплює концептами, від паркетника Generation EQ і батарейного вантажівки Urban eTruck (ми трохи розповідали про тестовому прототипі) до приголомшливо красивого Vision Mercedes-Maybach 6 Cabriolet з чотирма електромоторами загальною потужністю 748 л. с.

До 2022 році Daimler буде розташовувати більш ніж двадцятьма електрифікованими моделями, з них понад десятка — чисто електричних (включаючи Смарт). Що до марки Mercedes-Benz, то її електромобілі будуть подаватися під егідою суббренду EQ. Крім флагмана EQS, в нього увійдуть кросовер на батареях EQC, хетчбек EQA і ряд інших електрокарів різних розмірів, зокрема EQE. Всі вони поступово будуть поставлені на потік, починаючи з EQC в 2019-м.