Електромобіль Volkswagen eCrafter розкрив свої дані

Электромобиль Volkswagen eCrafter раскрыл свои данные

Зовні версія на батареях нічим особливим себе не видає. Звичайна утилітарна машина. Виявляється, передсерійні зразки були передані на споживчі тести групі клієнтів ще у грудні. Серед перших «тестерів» аеропорти Гатвік і Хітроу.

Відділення Volkswagen Commercial Vehicles розкрило основні параметри фургона eCrafter (або e-Crafter), чий вихід у світ планувався на осінь. При цьому заявлено, що звичайна публіка зможе подивитися на електрокар вже 24 квітня, на виставці комтранса в Бірмінгемі. У дилерів континентальної Європи eCrafter з’явиться у вересні 2018-го, а праворульниє варіанти для Британії та інших ринків з лівостороннім рухом надійдуть у продаж пізніше, в 2020-м.

Электромобиль Volkswagen eCrafter раскрыл свои данные

Оскільки батарея повністю упакована під підлогою, покупцям електричного фургона буде доступний у повному обсязі вантажний відсік на 10,7 м3, як у Крафтера звичайного. Вантажопідйомність залежить від модифікації і коливається від однієї тонни до 1,75 т.

Батарейна версія машини отримала електромотор потужністю 100 кВт (136 к. с.). Максималка обмежена електронікою на рівні 90 км/год. На одній зарядці eCrafter може пройти 160 км. Згідно Фольксвагену, аналіз роботи 1500 комерційних клієнтів показав, що у них 85% поїздок в місті складають за 70-100 км в день, причому з частими зупинками. Саме для таких умов eCrafter оптимальний. Від точки швидкісний зарядки стандарту CCS його батарею можна наповнити на 80% за 45 хвилин. Від настінного блоку змінного струму — на 100% за 5,5 години.