Електрокар Lifan 650EV приверне покупців пробігом

Электрокар Lifan 650EV привлечёт покупателей пробегом

Спереду електричний варіант можна відрізнити від бензинового за синім смужкам на декоративною решіткою, а ззаду — з шильдиками.

Компанія Lifan перетворила седан 650 (він же Solano останнього покоління) серійний електромобіль. Така модель (650EV) дебютувала на міжнародному автосалоні в Пекіні, а в продаж у Піднебесній вона надійде в четвертому кварталі нинішнього року.

Электрокар Lifan 650EV привлечёт покупателей пробегом

Седан оснащений синхронним електродвигуном на постійних магнітах потужністю 135 л. с. і літієво-іонним акумулятором, що займає простір під підлогою і заднім диваном.

Электрокар Lifan 650EV привлечёт покупателей пробегом

Синій значок електрокара і число 300 на правій стороні кришки багажника натякають, що перед нами не простий Solano.

Цифра 300, помітна на багажнику седана, — це паспортний запас ходу на одній зарядці в кілометрах, що зовсім непогано для легковика, що позиціонується як масовий. Взагалі, лифановцы мають намір у цьому році продовжити експансію на ринку батарейних машин. Відомо, що підтримку електричному 650 складуть седан 820EV (модель 820 у нас відома як Murman), а також 330EV (хетч 330 на деяких ринках продається як Smily).

Электрокар Lifan 650EV привлечёт покупателей пробегом

У салоні 650EV з’явився обертовий селектор режимів руху на тунелі з синім підсвічуванням, а на приборку — незвичний тахометр з розміткою до 12 000 об/хв і напис SOC (State of charge) поруч із «топливомером», тобто покажчиком заряду батареї. Кнопка engine start/stop праворуч від керма, просто включає машину.

Электрокар Lifan 650EV привлечёт покупателей пробегом

У мережі Pand-Auto вже працюють тисячі легковиків, і нею користуються більше мільйона клієнтів, так що це буде великий споживач мініатюрної електричної моделі.

На батарейний Smily вже оголошена ціна — 56 800 юанів (561 500 рублів), що ненабагато вище бензинової версії в топ-комплектації (54 800 юанів). Хетчбек оснащений 80-сильним електромотором і може номінально на одній зарядці пробігти 180 км. Компанія розраховує не тільки продавати цей електрокар в роздріб, а й наповнити їм свою дочірню каршеринговую мережа Pand-Auto. Крім того, виробник заявив, що має намір розширити експерименти з автономними машинами. У перспективі Лифану бачиться міцна зв’язка «каршерінг безпілотників».