Дві моделі Infiniti відкликані в Росії з-за рульової колонки

Две модели Infiniti отозваны в России из-за рулевой колонки

Рік тому QX30 (на фото) і Q30 запрошувалися до дилерів на заміну переднього пасажирського эйрбэга, який не міг надутися. Підвів склад хімічної речовини в газогенераторі.

Хетчбек Infiniti Q30 і кросовер Infiniti QX30 побудовані на основі Мерседеса GLA, і це спорідненість зіграло з «японцями» злий жарт. Випадкове спрацьовування водійської подушки безпеки через електростатичного розряду в нинішньому році вже стало причиною відкликання 24 909 «трехлучевых» автомобілів. Тепер до них приєдналися 447 машин Infiniti, проданих з вересня 2016 року по 19 липня 2017-го.

Две модели Infiniti отозваны в России из-за рулевой колонки

Наймасштабніша сервісна акція по даній проблемі була оголошена в Північній Америці. Там відгук торкнувся 17 507 паркетників Infiniti QX30. В Австралії на перевірку викликані 532 штуки.

Нагадаємо, електростатичний розряд може виникнути як наслідок пошкодження контактної спіралі всередині рульової колонки при незаземленим проводці. Безпричинне розгортання подушки загрожує травмами водієві і становить небезпеку для інших учасників руху. Перед тим як їхати на безкоштовний ремонт, краще звіритися зі списком VIN-номерів, опублікованими Росстандартом.