Вседорожник Lincoln Aviator повернеться до життя в кінці березня

Вседорожник Lincoln Aviator вернётся к жизни в конце марта

За заведеною нещодавно традиції ім’я моделі красується на передній двері.

З
лухі про відродження назви Lincoln Aviator з’явилися ще в 2016-му, коли компанія анонсувала вихід чотирьох нових кросоверів і позашляховиків в найближчу пару років. І ось тільки тепер карти розкриті: фірма Lincoln Motor оголосила про прем’єру нового Авіатора 28 березня на автошоу в Нью-Йорку.

Вседорожник Lincoln Aviator вернётся к жизни в конце марта

З тизери складно визначити розміри Авіатора. До речі, Lincoln MKX нещодавно змінив ім’я на Nautilus, а ось МКС під час осіннього рестайлінгу залишився при своєму трехбуквенном індексі. Це породило гіпотезу, ніби назва Aviator незабаром подарують якраз йому.

Швидше за все, фірма Lincoln підготувала машину на модульній задньопривідною платформі CD6, яка ляже в основу моделі Ford Explorer наступного покоління. В такому випадку ми побачимо автомобіль довжиною трохи більше п’яти метрів, що стоїть на сходинку нижче Навігатора. Враховуючи розміри, можна сказати, що в гамі Лінкольнів Aviator замінить собою кросовер MKT, що випускається аж з літа 2009 року. Додамо, що марка Lincoln впевнено взяла курс на повернення власних імен замість безликих індексів. В майбутньому ми не виключаємо реанімацію іншого історичного імені — Zephyr (так американці можуть назвати заміну для седана MKZ).

Історія

Вседорожник Lincoln Aviator вернётся к жизни в конце марта

Порівняно з Експлорером, у «першого» Авіатора були інші решітка радіатора, фари, ліхтарі, капот, п’ята двері, бампери та оформлення салону.

Перше покоління моделі Aviator (2002-2005 рр.) являло собою перекроєний тодішній Ford Explorer. Великий автомобіль (довжина 4910 мм, колісна база 2888 мм) комплектувався мотором V8 4.6 (306 л. с., 407 Н•м) і п’ятидіапазонним «автоматом», заднім або повним приводом на вибір. Продажі йшли мляво, і від Авіатора американці відмовилися, а в кінці 2006 року його замінили на «перший» MKX, кросовер трохи меншого розміру і на іншій платформі (по суті це був перелицьований Ford Edge першого покоління).