Відділення Lagonda зосередиться на електрокарах

Отделение Lagonda сосредоточится на электрокарах

Глава фірми Aston Martin Енді Палмер зізнався, що з майданчиком для виробництва електрокарів Lagonda він і його колеги ще не визначилися. Розглядається як варіант з майже готовим заводом в Південному Уельсі, так і з підприємством, побудованим “з нуля”.

Відроджений компанією Aston Martin бренд Lagonda запам’ятався світу моторошним на вигляд концепт-кросовером і дорогими седаном Taraf, який у виробництво все-таки пішов. Правда, спочатку англійці планували зробити 200 четырехдверок ціною в мільйон доларів, але пізніше цей план був скоректований до 120 машин. І досі Taraf можна замовити, хоча він дебютував ще в 2015 році. Загалом, щось пішло не так. Тому британці знову реорганізували Лагонду, і тепер під цим брендом будуть випускати виключно електрокари. Седан Lagonda Vision, показаний в Женеві, тому підтвердження.

Отделение Lagonda сосредоточится на электрокарах

В Астон Мартіна кажуть, що у Великобританії, де потенційні покупці знають бренд Lagonda, можна продавати однойменні електрокари через власні дилерські центри. Але на інших ринках краще налагодити реалізацію через шоу-руми фірми Aston Martin.

Хоча первістком нової стратегії стане не седан, а кросовер. Четырехдверка з’явиться на ринку в 2023-му, а двома роками раніше ми побачимо серійний електричний SUV. За словами директора Астон Мартіна Енді Палмера, нова модель буде побудована на алюмінієвій платформі пятидверки Varekai (серійний варіант концепту DBX). Також Лагонде повинні встановити твердотільні акумулятори, які дозволять автомобілю проїжджати на повній зарядці до 640 км Однак Палмер поки не впевнений, надійде таке оснащення до 2021 року. Також на електрокарах Lagonda очікується автопілот четвертого рівня, але і він з’явиться через п’ять — сім років.