Updated: Новий седан Subaru Legacy з’явиться в Росії навесні

Updated: Новый седан Subaru Legacy появится в России весной

На знімках показана версія для США, проте радикальних відмінностей у нашій бути не повинно.

М
модель Legacy залишила російський ринок ще в 2015-му, коли були продані останні 28 седанів минулого покоління. Змінник, показаний в 2014-му, до нас не дійшов. А в січні 2017-го Legacy вже пережив оновлення. Тоді російське представництво розводило руками: чекати седан не слід, у нас акцент на кросовери. Ясно, адже більшу частину продажів марки забезпечують Forester c Аутбеком. Але тільки що «Субару Мотор» порадувало розворотом на 180 градусів: новий Legacy буде продаватися в Росії! Перші машини з’являться у дилерів в травні 2018-го.

Updated: Новый седан Subaru Legacy появится в России весной

Центральний екран в Legacy може бути на 6,5 і 8 дюймів, є підтримка Apple CarPlay і Android Auto.

Updated: Новый седан Subaru Legacy появится в России весной

Седан використовує атмосферні«, “опозитники” » 2.5 (177 к. с., 236 Н•м) і 3.6 (259 к. с., 335 Н•м), варіатор Lineartronic і повний привід.

Нагадаємо, що при останньому оновленні седан злегка змінив зовнішність і більш істотно — оформлення інтер’єру. Машина збагатилася новим для моделі обладнанням, начебто поліпшеного варіанта комплексу безпеки EyeSight і більш прогресивної версії системи розпізнавання голосу. Змінено були налаштування шасі і додані нові шумоізолюючі панелі. Російські комплектації і ціни компанія пообіцяла оприлюднити ближче до старту продажів.

Update

На відео показана машина американського виробництва, а в нашу країну і Білорусь будуть поставлятися седани японської збірки в шести кольорах кузова: білому, чорному, темно-сірому, темно-червоному, коричневому і темно-синьому.

Московський офіс Subaru повідомив, що у нас Legacy буде пропонуватися тільки з мотором 2.5 (175 л. с., 235 Н•м), який в парі з варіатором дозволяє розігнатися до сотні за 9,6 с і досягти максимальних 240 км/ч. Ціна не названа, але зазначимо, що універсал Outback з тим же силовим агрегатом коштує 2 399 000 рублів, а кросовер Forester — 2 189 900. В оснащення седана вперше в Росії увійде система безпеки EyeSight.