Універсал Kia Ceed Sportswagon похвалився багажником

Универсал Kia Ceed Sportswagon похвастался багажником

Концепт Kia Proceed обіцяв кузов shooting brake, але все вийшло традиційно. Sportswagon налічує в довжину 4600 мм. Це більше на 290, ніж у хетчбека, і на 95 мм, ніж у попередника. Передній звис скоротився на 20 мм (880), задній збільшився на 115 (тепер 1070 мм).

До
хетчбека Kia Ceed третього покоління в Женеві приєднався універсал Sportswagon. Оскільки передок в сімействі уніфікований, найцікавіше у «сараю», звичайно, на кормі. Багажник зріс з 528 до 600 л (по стандарту VDA). Збільшивши обсяг, «кореєць» не зміг перегнати Шкоду Octavia Combi (610) і споріднений Hyundai i30 Wagon (602), але залишив далеко позаду, наприклад, Ford Focus Wagon (476 л). Спасибі новій платформі K2, дозволила зробити машину просторіше.

Универсал Kia Ceed Sportswagon похвастался багажником

При замовленні опції Smart Tailgate п’ята двері буде відкриватися автоматично. Задні сидіння складаються в пропорції 40:20:40 одним дотиком, утворюючи рівну підлогу. У відсіку є підпіллі для мелочовки, «рейки», гачки для сіток.

Универсал Kia Ceed Sportswagon похвастался багажником

Якщо багажника не вистачить, можна використовувати рейлінги на даху, які входять в стандартне оснащення. Задніми ліхтарями Ceed SW нагадує моделі BMW. В бампері навіщо-то розміщена імітація повітрязабірників.

Привід універсалу може бути тільки переднім. Гамма силових агрегатів рівно така ж, як у хетча. У неї, нагадаємо, увійшли бензинові двигуни 1.0 T-GDI (120 л. с.), 1.4 (100 к. с.), 1.4 T-GDI (140 л. с.), турбодизель 1.6 CRDi (115 або 136 л. с.), шестиступінчаста «механіка» і семідіапазонний «робот». Продажу Сіда в Європі почнуться в четвертому кварталі. У нас Ceed SW теж з’явиться, тільки терміни поки неясні. На шоу в Женеві також можна познайомитися з оновленим сімейством Kia Optima.