У Женеві покажуть Abarth 124 GT з жорстким верхом

В Женеве покажут Abarth 124 GT с жёстким верхом

Споряджена маса родстера складає 1060 кг (1080 кг з автоматичною коробкою передач), а развесовка по осях ― 50 на 50. Колеса OZ Racing взуті в шини розмірністю 205/45 R17. На передній осі стоять чотирьохпоршневі супорти Brembo. Діаметр гальмівних дисків ― 280 мм на обох осях.

Р
одстеры Mazda MX-5 і Fiat 124 Spider ― близькі родичі. Точніше, італійська двухдверка зроблена на базі японської. І все ж різниця між ними велика. У них кардинально відрізняється дизайн, різні двигуни та налаштування ходової частини. Навіть підхід при створенні модифікацій з жорстким верхом серйозно відрізняється. Наприклад, японці перетворили Мазду MX-5 в таргу, у якій центральна частина даху забирається під задній ковпак. Італійці ж пішли іншим шляхом. За основу вони взяли «заряджену» версію Abarth 124 Spider і просто встановили над салоном жорсткий ковпак з врізаним заднім склом. Так вийшов Abarth 124 GT.

В Женеве покажут Abarth 124 GT с жёстким верхом

Двухдверка Abarth 124 GT споконвічно оснащується блокуванням заднього диференціала і дворежимної випускною системою Record Monza. Вуглепластикова дах з більш широким заднім склом і обігрівом дозволила на 80% поліпшити обзорность назад порівняно з тканинним верхом.

Спочатку «джі-тишка» комплектується стандартною м’яким дахом, а жорсткий верх доступний опціонально. Але зате який це верх! Він повністю зроблений з вуглепластика, а його маса не перевищує 16 кг. За словами фіатівців, композитна дах збільшує жорсткість кузова на кручення, хоча на помітний стрибок в цьому плані розраховувати не варто. Зате дах легко знімається за лічені хвилини. Також з вуглеволокна у Абарта 124 GT зроблені корпуси бічних дзеркал і спойлер на кришці багажника. А ще у GT встановлені полегшені колеса OZ Racing, кожне з яких важить три кілограми менше стандартного.

В Женеве покажут Abarth 124 GT с жёстким верхом

Fiat 124 Spider S-Design задовольняється 140-сильним турбомотором і спочатку багатою комплектацією. В автомобілі вже є чотири подушки безпеки, клімат-контроль, шкіряна обробка сидінь, навігація, аудіосистема з USB-роз’ємом і підтримкою протоколу Bluetooth, системою безключового доступу в салон.

В іншому Abarth 124 GT копіює базову модель Spider. Автомобіль комплектується 170-сильним турбомотором 1.4 MultiAir (250 Н•м), що працює в парі з шестиступінчастими «механікою» або «автоматом» з ручним режимом. У першому випадку прискорення до сотні займає 6,8 с, а в другому ― 6,9 с. Максимальна швидкість ― 232 і 229 км/год відповідно. Дебют версії GT відбудеться на Женевському автосалоні. До речі, там же італійці покажуть звичайний Fiat 124 Spider зі спортпакетом S-Design, в який входять оздоблення полірованої сталлю дуг безпеки і корпусів дзеркал, червоні смужки по низу дверей, італійський триколор ззаду і 17-дюймові колеса.